$ 618 000
($3 000/м²)
Площадь общая:
33038 Продаж комерційного приміщення в ЖК «Французький квартал» з орендарем. Пропонується до продажу нежитлове приміщення загальною площею 206 кв.м, розташоване...
$ 6 000 000
($4 256/м²)
Продаж окремо стоячої офісної будівлі в центрі Києва з ОРЕНДАРЯМИ, вся будівля здана в оренду! Печерський район, вул. Еспланадна, 32-В...
$ 1 200 000
($4 919/м²)
Вашій увазі пропонується торгово-офісне приміщення в історичному центрі Києва в Урядовому Кварталі. Обєкт продається з сітьовим орендарем. Печерський рн, вул...
$ 597 000
($5 428/м²)
ПРОДАЖ фасадного магазину 110 м² | Кловський узвіз, 6 Вигідне інвестиційне рішення - готовий бізнес зі стабільним орендарем! Кловський узвіз...
Окрема будівля в центрі Києва, вул. Еспланадна 32В • 4 поверхи • 8 соток приватної землі • Готовий бізнес Унікальна...
$ 570 000
($2 689/м²)
Нежитлове приміщення, загальною площею 212 кв.м., що розташоване за адресою: м. Київ, вул. Верхогляда, 14-А ЖК Delmar. Нежилий фонд, 1...
$ 690 000
($4 059/м²)
Продаж приміщення Пропонується унікальна можливість — придбати приміщення під ресторан у самому серці історичного Печерська, в елітному житловому комплексі "Веденский"...
$ 270 000
($1 777/м²)
Київ, Шота Руставелі, 30б Дореволюційні; стіни: цегла; перекриття: залізобетон капітальний ремонт будинку Будівля у дворі, Н=3.5м парковка є Офіс, 3...
$ 470 000
($6 267/м²)
#23551 Пропонується фасадне приміщення у Печерському районі Києва по вулиці Джона Маккейна, 10 Поверх - 1/5 Площа - 75 м2...
$ 550 000
($6 875/м²)
Комерційне фасадне приміщення на 1-му поверсі площею 80 кв.м. Стан: без ремонту. Висота стелі 4 м. Розташування: ЖК Новопечерські Липки...
$ 108 000
($1 440/м²)
Від власника! Продається фасадне комерційне приміщення вільного призначення в Голосіївському районі ідеальна пропозиція для вашого бізнесу! Характеристики приміщення: Адреса: вул...
$ 181 700
($2 300/м²)
Продаж комерційного приміщення у преміальному житловому комплексі Печерського району міста Києва - "Бульвар Фонтанів". Вулиця Саперне Поле, 5. Приміщення, загальною...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom