$ 900 000
($1 270/м²)
Площадь общая:
Приміщення розташоване за адресою: м. Київ, Печерський район, вул. Болсуновська (Сергія Струтинського), 8. Загальна площа 708,1 кв.м. Кількість поверхів: 2...
$ 110 000
($2 145/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продається цокольне приміщення на огородженій території багатоповерхового будинку (не ЖК) на Печерську. 7 хвилин від метро.Окремий...
$ 450 000
($4 500/м²)
Продажа офиса ул. Василия Тютюнныка, 28А ЖК Кардинал, нежилой фонд Второй этаж Фасадный вход. Высота потолков 3м. Количество рабочих мест...
$ 3 400 000
($2 547/м²)
З РІЕЛТОРАМИ НЕ СПІВПРАЦЮЮ Продаж фасадних приміщень у центрі Києва зі стабільними орендарями. Готовий орендний бізнес. Київ, Печерський район, бульвар...
$ 480 000
($4 174/м²)
З РІЕЛТОРАМИ НЕ СПІВПРАЦЮЮ Вашій увазі пропонується на продаж дизайнерський офіс в самому центрі Києва. Метро Площа Українських Героїв в...
$ 360 000
($1 334/м²)
Пропонується в оренду простора комерційна нерухомість у центрі Києва Здається в оренду функціональне приміщення комерційного призначення загальною площею 270 м²...
$ 179 000
($1 730/м²)
Відмінний, світлий офіс на вул. Липська 9 (Урядовий квартал). Перший поверх та цоколь, 110 м2, кухня, один окремий кабінет та...
$ 1 600 000
($2 667/м²)
Продажа торгового помещения в центре на улице Городецкого, 10/1. (Напротив входа в Пассаж) Общая площадь: 600 м2 Цена: 1.600.000 млн...
$ 2 700 000
($3 104/м²)
Велика Васильківська 5. Продаж, комерція. Центр. Арена-Сіті. Печерськ. Продається приміщення вільного призначення в бізнес-центрі "Арена-Сіті" по вулиці Велика Васильківська 5...
$ 170 000
($1 000/м²)
Продажа фасадного помещения 1 этаж + цоколь. общей площадью 170 м2. вул. Василия Тютюнника 5-а . м. Олимпийская до 7...
$ 1 200 000
($5 218/м²)
Продаж фасадного комерційного приміщення з орендарем у ЖК «Французький квартал 2», вул. Предславинська Пропонується в продаж фасадне приміщення площею 230...
$ 1 800 000
($1 837/м²)
Продаж окремої будівлі 980 м2 в самому центрі Києва по вул. Яготинській Печерський район Будівля складається із 3 поверхів, так...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom