Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 72 300
($1 123/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
ЖК Sister — 2-кімнатна квартира 64 м² Адреса: вул. Клеманська, 3, Дарницький район, м. Київ Забудовник: РІЕЛ (на ринку з...
$ 95 000
($1 131/м²)
Без комісії для покупця! Продаж 3-кімнатної квартири в новому будинку Адреса: вул. Гліба Бабича, 8-Б Поверх: 5 із 22 Загальна...
$ 80 000
($1 250/м²)
Чудова 2к квартира 64м Злагода Вербицького 1В Харківська! Дарницький р-он, вул. Архітектора Вербицького, 1В Чудова квартира у цегляному будинку в...
$ 67 000
($1 489/м²)
Продаж однокімнатної квартири 45 кв.м. в ЖК комфорт класу "Метрополія-Дарниця" Будинок введено в 2021 році. Перший продаж, ніхто не прописаний...
$ 163 320
($2 722/м²)
Продаж фасадного приміщення 60,49 м² — ЖК Синергія Київ, Дарницький район Пропонуємо комерційне приміщення у сучасному ЖК Синергія Київ (вул...
$ 165 000
($1 461/м²)
Нежитлове фасадне приміщення, 113 м², 1 поверх, з орендарем Продається комерційне приміщення в житловому будинку на 1 поверсі (1 з...
$ 35 000
($270/м²)
Этажность:
Площадь участка:
Продаємо швидкозбірний будинок 130 кв.м. для постійного проживання за каркасною фінською технологією. Монтаж домокомплекту та облаштування фундаменту можете виконувати самостійно...
$ 215 000
($1 000/м²)
Продаж будинку 49-Садова вулиця Осокорки, 1 км, метро Осокорки та всієї інфраструктури Будинок 215 м2, ділянка 4 сотки 1 поверх:...
$ 321 750
($1 980/м²)
Продаж приміщення вільного призначення в ЖК комфорт класу Terracotta . Дарницький район, Харківський масив, вул. Чернігівська, буд. 8 Приміщення розташоване...
$ 60 000
($10 000/м²)
ПРОДАЮ или МЕНЯЮ!!! садовый участок (дачу) в районе « Белая дача» г. Киев, ул Садовая. Дарницкий р-он Площадь 6,17 сотки(приватизирован)...
($1 159/м²)
Пропоную до продажу саму Велику 2-кімнатну квартиру (2С7) площею 84 м² у ЖК Great, розташовану на 24 поверсі 1-го будинку...
$ 5 143 010
($116 200/м²)
Продається комерційне приміщення у ЖК SYNERGY KYIV, будинок №2, 1 поверх, фасад — максимальна видимість для клієнтів! Площа: 44,26 м²...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom