$ 170 000
($818/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
с.Гореничи.Продам дом 208 кв.м. на участке 10 соток земли. Дом 2 эт.+ подвал с гаражом.Ремонту 5 лет. 1-й эт: Гостиная...
$ 1 400 000
($5 600/м²)
PINE VILLAGE – современный пригородный дом с бассейном в Козине. Концепция. Каждая деталь дома продумана с позиции эстетики и рациональности...
$ 72 500
($525/м²)
Общая площадь: 90 м2 + подвал 48, 2м2 Участок: 1 сотка Количество комнат: 2 Материалы строительства: стены: газоблок; фасад: утепление...
$ 180 000
($1 000/м²)
Локація: сучасне котеджне містечко з власною інфраструктурою — ресторанний комплекс, чисті озера з піщаним пляжем, басейни з підігрівом, спортивні та...
$ 195 000
($1 625/м²)
Дуплекс з центральними комунікаціями з ремонтом та меблями у Софіївській Борщагівці БЕЗ КОМІСІЇ! Земельна ділянка з соснами – природна атмосфера...
$ 890 000
($2 487/м²)
Пори року в маєтку на Обсерваторній в Лісниках. Літо. Як воно відчувається? Запахом ялинки, що росте у дворі, і трави...
$ 35 000
($369/м²)
Продається Дача в с. Підгірці, с.т. «Волга» поряд озеро Вишеньки 25 км від м. Видубичі. Будинок цегляний, 2 поверхи, загальна...
$ 109 900
($916/м²)
Таунхаус с выходом в парк Правика. Вся необходимая инфраструктура в пешей доступности, коммуникации все центральные, газ заведён в дом. Данная...
$ 210 000
($1 077/м²)
Продаж будинка 195 м2 в котеджному містечку в с.Ходосівка. Поруч ліс Двоповерхові будинки з власними земельними ділянками у мальовничому передмісті...
$ 130 000
($1 084/м²)
Загальна площа 120м2 1 поверх - кухня-студія, санвузол. 2 поверх - 2 кімнати та санвузол. 3 поверх - кабінет, дитяча...
$ 53 000
($530/м²)
Продається останній таунхаус за акційною ціною , в селі Мила по Житомирській трасі, 15 хвилин від ст.метро Житомирська ,6 від...
$ 260 000
($2 204/м²)
Продаж таунхауса в котеджному містечку OAK GROVE TOWN. Свіжий ремонт, зроблений для себе. Якісні матеріали та меблі. Авторський дизайн, витриманий...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2