$ 23 000
($559/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продаж просторої, світлої однокімнатної квартири з автономним опаленням та гарним краєвидом з вікна, вул.Європейська 6б, ЖК "Перший парковий", Білогородка. Без...
$ 57 000
($1 265/м²)
Продається простора 1к квартира 45,09м2 у сучасному ЖК бізнес-класу "Crystal Avenue". Петропавлівська Борщагівка, вул. Кришталева, 1 Територія комплексу закритого типу...
$ 25 500
($911/м²)
Продається 1-кімнатна квартира | Софіївська Борщагівка | ЖК Oazis вул. Пшенична 51 • 2 поверх • 28 м² Продається світла...
$ 21 500
($1 075/м²)
Продаж однокімнатної смарт-квартири в новому будинку ЖК Женева, с. Софіївська Борщагівка, вул. Леменівська 11. Про квартиру: Квартира з документами можно...
$ 40 500
($942/м²)
ЖК КОМФОРТ КЛАСУ Продаж по переуступці 1к квартири в сучасному, комфортному ЖК Київський маєток Квартира загальна площа 42м2 без ремонту...
$ 33 100
($802/м²)
Нова пропозиція без комісії для покупця. Розглянемо державні програми: ВПО, Євідновлення, єОселя, всі постанови. Продаж 1 кімнатних квартир залишились на...
$ 12 500
($731/м²)
Смарт-Домик/Квартира площадью 17,1кв.м. У каждого свой дворик. Комплекс сдан в 2022 году. Дом построен из газоблока и утеплен. Подведено электричество...
$ 55 000
($1 411/м²)
Продается 1-комнатная квартира в ЖК "У-квартал"! Улица Героев Небесной Сотни, 14/2 Предлагается к продаже однокомнатная квартира площадью 39 м² в...
$ 36 500
($913/м²)
Вишневе, ЖК Променада, адреса Європейська 8., центр Вишневого. Будинок зданий в експлуатацію! Можливо оформлювати право власності! На разі можливий продаж...
$ 59 990
($1 364/м²)
Розглядаємо продаж по ДЕРЖПРОГРАМІ! Будинок з ГАЗОМ, власною свердловиною, потужним генератором та приватною стоянкою для авто! . Продається простора, однокімнатна...
$ 81 000
($2 025/м²)
? Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Софія Клубний» ? Софіївська Борщагівка, вул. Клубна,12Б, 4 поверх ? Площа: 40 м² ?...
$ 34 500
($999/м²)
1 кім ЖК SOFI HOUSE Софіївська Борщагівка, ГАЗ 34,55 м2, 2 поверх 5 поверхового будинку один з кращих ЖК на...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2