АКАДЕММІСТОК-СОВИНЬЙОН
$ 83 000
($1 264/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається затишна квартира в ЖК "Академмістечко Совіньйон" - ідеальне житло для комфортного життя біля моря! Стильний євроремонт створює атмосферу розкоші...
СЬОМЕ НЕБО
$ 58 000
($1 055/м²)
Пропонуємо до продажу 2-кімн. квартиру 54 кв. м. у новому зданому будинку! Тут продумано все для комфорту: двостороннє планування робить...
ОЗЕРКИ
$ 60 000
($736/м²)
Пропонується двокімнатна квартира 81,6 кв. ЖК "Озерки" з видом на озеро. Низькі комунальні платежі. Повністю укомплектована меблями та новою побутовою...
$ 46 000
($979/м²)
Продам 2х кімн. в ЖК Сьоме небо, з меблями та технікою. Правильне планування, індивідуальне опалення, квартира готова до життя. Квартира...
$ 30 590
($653/м²)
Продам двокімнатну квартиру з видом на озеро, поруч з містом Чорноморськ. Можливий продаж по сертифікатам та ваучерам. Всі зручності та...
"ПАРК-СОВИНЬЙОН"
$ 72 000
Красива та простора квартира в новому газовому будинку із закритою охороняємою територією. Розташована на 2-му поверсі 6-поверхового будинку. У квартирі...
$ 49 990
($790/м²)
Двокімнатна квартира в жк "Маріїнський", смт Великодолинське (25 хвилин їзди громадським транспортом до Одеси, 35хв до центру міста). Квартира має...
$ 32 500
($397/м²)
Продам 2к квартиру з ремонтом 82м2, Великодолинське сертифткат е-оселі Цегляний будинок Товсті стіни Індивідуальне опалення, газ котел Квартира двостороння Великий...
$ 25 000
($338/м²)
Найкраща ціна за 2 кімнатну квартиру в районі Таїрова! 405$ за квадратний метр! Квартира в заселеному, новому, малоповерховому будинку із...
Розенталь
$ 40 000
($931/м²)
У продажу євро - двокімнатна квартира з капітальним ремонтом у сучасному будинку ЖК Розенталь. Поруч із ЖК «Райдужний». Будинок зданий...
$ 50 000
($756/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію - дворівневий таунхаус з ремонтом у мальовничому селі Ліманка, що знаходиться в Овідіопольському районі Одеської...
KEKS (КЕКС)
$ 31 000
($748/м²)
Двокімнатна квартира загальною площею 41,45 м2 у ЖК «Кекс». Квартира продається з капітальним ремонтом без меблів. Будинок зводиться, закінчення планується...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2