$ 74 000
($1 575/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продається 1 кімнатна квартира в найкращій новообудові міста в найкращому районі міста на 3 поверсі в чорновому варіанті по переуступці...
$ 47 000
($1 094/м²)
Будинок трьох поверховий, побудований по монолітно-каркасній технології, заповнений цеглою, утеплений. Поряд буде розташована закрита велика парковка по периметру зі шлагбаумом,а...
$ 73 000
($1 038/м²)
Продається 2 кімнатна квартира в новобудові в м. МУКАЧЕВО , ЖК ЖК Central City Mukachevo. Квартира знаходиться на 3 поверсі...
$ 92 000
($1 534/м²)
2 кфмнатна квартира в новобудові поряд з Парклендом. В будинку є ліфт , газове опалення , зроблений якфсний ремонт для...
$ 90 000
($1 516/м²)
Продається 2-х кімнатна квартира на третьому поверсі 59,4 м квадратних. Площа кухні 16,7 м квадратних. Знаходиться в ЖК « Садовий»...
CONTINENT WEST
$ 45 000
($1 067/м²)
Продається 1 кімнатна чернова квартира в Жк континент в Садовому районі . Черновий варіант , стяжка , штукатурка , котел...
$ 83 000
($1 000/м²)
Продаж затишної квартири на пʼятому поверсі пʼятиповерхового будинку по вул. Олександра Хіри. Престижний район та розвинена інфраструктура. Квартира з чорновим...
$ 53 000
($1 207/м²)
До продажу одно кімнатна квартира в ЖК «Лайт парк». Квартира 43,92 м квадратних. В будинку є паркова зона а також...
ЛАЙТ ПАРК
($1 205/м²)
Продається квартира, 2 кімнати. Площа квартири 61,43 м кв. Знаходиться в ЖК «Лайт парк» на 3 поверсі. В будинку є...
$ 69 000
($1 202/м²)
До продажу двокімнатна квартира в ЖК «Лайт парк». Квартира 57,45 м квадратних. В будинку є паркова зона, підземний паркінг ...
Сакура
$ 200 000
($1 961/м²)
2 ярусна квартира в новобудові у найкращого забудовника , ремонт зроблений для себе в дизайнерській студії . Є ще мансардний...
$ 70 000
($1 171/м²)
Продається чорнова 2-кімнатна квартира 4/5 59,8 кВм у зданій в експлуатацію новобудові та майже повністю заселеній, зручна локація: поруч зупинка...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom