$ 175 000
($961/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Вінниця, вул.Каменярів 2А район Старе місто Продається чудовий двохповерховий будинок з земельною ділянкою 12 соток На території є великий гараж...
$ 40 000
($556/м²)
Гарна альтернатива двокімнатної квартири. Таунхаус від забудовника, без додаткових витрат Поруч садочок, вся інфраструктура, гарна локація Чорнова обробка , якщо...
$ 99 000
($825/м²)
!!!БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!!! Продам Таунхаус у класному місці на Пʼятничанах по вулиці Ольги Кобилянської. Гарна асфальтована дорога під будинок...
$ 56 000
($800/м²)
Вашій увазі Таунхаус Ближні Зарванц1 70м2 3 кімнати кухня вітальня з виходом на задній двір Тереторія закритого типу Опалення газове...
$ 78 000
($1 084/м²)
Продаж Двоповерхового таунхауса з усіма комунікаціями, Газ Світло Вода каналізація ТОПОва локація в котеджному містечку 200м до міського транспорту Сучасний...
$ 190 000
($1 188/м²)
Ваш мрія про будинок у Царському селі (Вінниця) може стати реальністю! Пропонуємо до продажу чудовий двоповерховий будинок у престижному та...
$ 48 000
($686/м²)
Продаж таунхаусів від забудовника, без комісії для покупця! Топова еко-локація! Поруч вмя інфраструктура, зупинка транспорту, до ценра міста 10 хв...
$ 73 000
($709/м²)
Продаж дуплексу 103м2 в гарній локації 150 м зупинка транспорту, магазин Вся необхідна інфраструктура у пішій доступності В Будинку виконані...
($987/м²)
Продам чудовий таун з ремонтом!...
$ 115 000
($1 211/м²)
Продам шикарний Таунхаус з ремонтом ! Дизайнерський проект ! Велика земельна ділянка! Кухня , техніка, тераса ! Все продумано до...
$ 51 000
($729/м²)
Що може бути краще Двоповерхового Таунхауса вартістю квадратного метру нижче чим квартири Також ви отримуєте такі ключики як власни парко...
$ 79 900
($1 230/м²)
Продам частину будинку з гарним ремонтом! Пропонуємо частину будинку, що ідеально підходить для комфортного життя. Просторі 3 кімнати, пластикові вікна...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom