$ 77 000
($700/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Комфортний та сучасний будинок. Якісно побудований. Міцний та теплий. Просторі, світлі кімнати. Мальовничий вид з вікон. Проведені та підключені всі...
$ 780 000
($1 500/м²)
Вінниця. Мальовниче місце. Пятничани! Пропоную великий, гарний та комфортний будинок! Розмір будинка вражає, загальна площа 520, 2м! Має 2 жилих...
$ 90 000
($720/м²)
Продається просторий 2-поверховий таунхаус площею 125 м3, розташований на 3-му провулку Генерала Арабея. У будинку 3 кімнати, ідеально підходить для...
$ 71 000
($646/м²)
Таунхаус по Барському шосе, 4 кімнати, чорновий, світло, скважина, газ, септик. Земельна ділянка 1,85 с. (117579)...
$ 59 000
($656/м²)
Продам кутовий Таунхаус з великою земельною ділянкою 2.5 сотки ! Підведені всі комунікації! 3 кімнати , 2 санвузли, закрита територія!...
$ 180 000
($1 107/м²)
Продається чудовий 2-поверховий будинок на Ближніх Вінницьких Хуторах на ділянці 10 соток. На першому поверсі добротного будинку, який будувався з...
$ 83 000
($755/м²)
Новый качественный дом , Дешевле квартиры 590$/кв.м 4 спальни (12,1; 12.1; 20.5; 13м.кв.), с кухней студией 25м.кв.и двумя санузлами(5 и...
$ 75 000
($1 127/м²)
Продається затишна частина будинку в самому серці Вінниці в Центрі міста Топова локація, з усіма зручностями: центральна вода, каналізація септик...
$ 36 800
($695/м²)
Пропонуємо до продажу цікавий варіант таунхаусу!!! Знаходиться по провулку Затишний,с.Агрономічне,перемичка. 1 кімнатний -53м2 з кухнею студією,двома санвузлами,центральними комунікаціями,заведено 7кВт світла,землі-0.6с...
$ 80 000
($800/м²)
Одноповерховий будинок За гарною ціною в топовій локації 5 хв від Метро що на Хмельницькому шосе Поруч зупинка транспорту, магазин...
$ 95 000
($792/м²)
Чудова пропозиція від забудовника! Продаж 2 поверхового будинку в топовій, екологічний локації, Перемичка! Будинки здаються в чистовому вигляді, зручне планування...
$ 250 000
($1 263/м²)
Продається затишний приватний будинок на 6, 5 сотках землі! Шукаєте комфортний дім для родини? Цей варіант саме для вас! Будинок...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom