$ 210 000
($2 000/м²)
Площадь общая:
Продаж офісу, 105 м2, вул. Введенська, Подільський р-н, Поділ. Продажа офиса, 105 м2, ул. Введенская, Подольский р-н, Подол. В елітному...
$ 600 000
($4 380/м²)
Продаж стильного офісу в центрі Києва, вул. Чикаленка — повністю новий! В продажу сучасний офіс площею 137 м² , поруч...
$ 650 000
($910/м²)
Здание с возможностью увеличения до 715м2 Приближенный центр, 2-й дом от пр-та Науки Действующий отель, возможно увеличение с 617м2 до...
$ 700 000
($2 084/м²)
Продається фасадне торгово-комерційне приміщення в центрі міста Адреса: вул. Павлівська вулиця, 18 Пропонується до продажу комерційне приміщення з фасадним розташуванням...
$ 76 580
($2 200/м²)
Продаю приміщення в Новобудові. Дарницький р-н, Позняки. ЖК Синергія Київ. Простір, що працюватиме на вас. Дзвоніть, надам всі деталі по...
$ 165 000
($556/м²)
Пропонується до продажу комерційне підвальне приміщення площею 297,10 м² за адресою вул. Межигірська, 25 у самому серці Подолу. Локація вирізняється...
$ 260 000
#32668 Продаж приміщення вільного призначення з орендарем ЖК «Авеню 14–16», Печерський район Пропонується до продажу приміщення вільного призначення площею 130...
$ 795 000
($4 467/м²)
#31565 Є орендар, який сплачує 7000$ щомісяця Продаж офісного приміщення в центрі Києва, вул. Бульварно-Кудрявська, ЖК Ярославів Град, Фасад! вхід...
$ 640 000
($3 200/м²)
33878 Продаж фасадного комерційного приміщення вул. Загорівська, 1г Пропонується до продажу просторе фасадне приміщення площею 200 м² у активній локації...
$ 190 000
($3 519/м²)
Продаж приміщення з орендарем: - вул. Михайла Бойчука,22 - 54,60 метрів - Орендар - Салон Краси «Brow Soul» - Заведено...
$ 160 000
($1 392/м²)
Продаж діючого бару в центрі міста Продається повністю працюючий бар за адресою: вул. Велика Васильківська, 38 — одна з найпривабливіших...
($4 442/м²)
#8975 Є орендар, який сплачує 7000$ щомісяця Продаж офісного приміщення в центрі Києва, вул. Бульварно-Кудрявська, ЖК Ярославів Град, Фасад! вхід...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom