Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 243 510
($2 329/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продається світла та затишна квартира на 19 поверсі з панорамним видом на Дніпро. Щовечора можна насолоджуватися неймовірними заходами сонця прямо...
$ 130 000
($500/м²)
#29543 Окрема будівля в промисловій зоні міста Земельна ділянка 9 соток Площа будівлі 250 м можна побудувати 2 поверх Висота...
$ 97 000
($1 244/м²)
Вул. Драгоманова 31 Б. Метро Позняки 5 хв. На березі чудового озера, поруч парк, безліч супермаркетів, англ.школа, діт.садок. Квартира після...
$ 79 000
($1 098/м²)
Чудова 2к квартира офіс 72м Вишняківська 9 10хв пішки м. Харкківська! Дарницький р-он, вул. Вишняківська, 9 Сучасний будинок неподалік озера...
$ 720 000
($2 090/м²)
Продажа коммерческого помещения свободного назначения! Продажа помещения с рестораном, действующий бизнес. Возможна аренда с правом выкупа и рассрочкой. Площадь 360...
$ 114 000
($4 750/м²)
Продажа фасадного комерческого помещения 24 м.кв. улица Вишняковская 12. Подойдёт для откытия кафе,магазина, барбершопа,салона красоты,шоурума,интернет магазин, выдачу товаров. Дарницкий район...
$ 250 000
($5 556/м²)
Фасад М03 Ранее была действующая заправка АЗС, АЗК. Акт ввода в эксплуатацию Земельный участок 40 соток Полоса разгона и торможения...
$ 89 850
($971/м²)
3-кімнатна квартира з терасою — 92 м², ЖК Brother, вул. Ревуцького, 1 Дарницький район, Київ | Поруч озеро Сонячне |...
$ 199 000
($1 296/м²)
Продається нежитлове приміщення в Дарницькому районі, вул. А. Ахматової, 13. Загальна площа: 153,60 кв.м. Вартість: 199 000 $ Приміщення має...
$ 120 000
($678/м²)
г.Киев, Дарницкий район, ул.Анні Ахматовой 13,кирпичная постройка 2007 года,продажа нежилого фонда 177 кв.м. с отдельнім входом,цокольній єтаж 28 єт.дома,торговій зал...
($1 502/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Лебединий Дарницький район вул. Ревуцького,40-Г. Без комісії для покупця. Найкраща цінова пропозиція у цьому ЖК...
$ 787 000
($1 801/м²)
Продаж і Оренда комерційного приміщення без ремонту за адресою: вулиця Чернігівська, 8-Г, ЖК "Terracotta". Загальна площа - 436,8 кв.м. Вентиляція...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom