Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 390 000
($2 766/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продается эксклюзивная 4к квартира с авторским ремонтом, для ценителей качества и удобства, в закрытом ЖК "Времена Года", по адресу: ул...
$ 464 000
($2 667/м²)
Продаж фасадного приміщення в ЖК Лікоград з надійним орендарем. Окремий фасадний вхід та окремий вхід з двору комплексу. Біля приміщення...
$ 310 000
($1 813/м²)
Картира з НОВИМ РЕМОНТОМ! ПРОДАЖ МОЖЛИВИЙ З ПАРКОМІСЦЕМ! Планування: - простора кухня-вітальня з панорамними вікнами на Соломя'нський парк - Три...
$ 170 000
($1 417/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу: Будинок + ділянка 5 сот. Близько метро Васильківська або метро деміївська вулиця генерала Момота (Ширма) Без комісії...
$ 1 750 000
($957/м²)
БЕЗ КОМИССИОННЫХ % Продажа здания в Соломенском районе . Ул. Генерала Шаповала 10 ( бывш. ул Механизаторов ) 15 мин...
$ 230 000
($1 244/м²)
Дом в Киеве, в закрытой от посторонних людей улицы! (рядом улица Сергея колоса 2Б) Дом 185м.кв. Размер участка 4.5 соток...
$ 250 000
($1 544/м²)
Двух этажная квартира. Раздельные входы на каждый этаж. На первом этаже балкон. На втором этаже терраса с летней кухней и...
$ 59 900
($1 198/м²)
Продаж нежилого приміщення за адресою Волошкова, 1/5. Приміщення на межі Солом'янського та Голосіївського районів, 15хв до метро Васильківська. Після якісного...
($1 196/м²)
Місце розтошування на межі Соломянського та Голосіївського районів, 15 хвилин від метро Васильківська. Поряд розвинена інфраструктура. Просторе та затишне приміщення...
$ 330 000
($1 572/м²)
Продаж окремої, триповерхової будівлі, загальною площею 210 кв.м вул. Олекси Тихого (Виборзька) Потужність 25 кВт Власне електро опалення (є резервний...
$ 1 931 720
($55 351/м²)
єОселя ! Біля центу Києва новобудова з правом власности, від забудовника, клубному "Будинок на Волошина" Продаж 1 - квартири 34,9м2...
$ 1 899 000
($1 510/м²)
Пропонується у центрі Києва на продаж Торгово-офісний центр, площа-1258 м2 на перетині вулиць Василя Липківського та Кудряшова. Адреса вул. Василя...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom