Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 360 000
($995/м²)
Площа загальна:
Комерційне приміщення в Соломянському районі! Пропонується унікальна можливість придбання приміщення за адресою: м. Київ, вул. Уманська, 35. Загальна площа 359...
$ 700 000
($556/м²)
Продаж окремо розташованої будівлі в Києві, вул. Ернста, 4 (Солом’янський район) Пропонується до продажу комерційна будівля з вигідним розташуванням у...
$ 64 000
($1 419/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
ВЛАСНИК, переуступка, БЕЗ ПОДАТКІВ, право власності НЕ зареєстровано, розглядаємо продаж по держ.програмам Єоселя тощо. Продаж ВИДОВОЇ 1к квартири 45,11 кв.м...
$ 1 000 000
($2 440/м²)
Продаж першого поверху площа 410м2 в окремо розташованій будівлі в Києві, висота стелі 3.7м Переваги: Окремо розташована фасадна будівля Власна...
$ 380 000
($677/м²)
К вашему вниманию предлагается второй этаж отдельно стоящего здания расположенного в Соломенском районе по адресу ул. Ушинского 13а. Характеристики: ...
$ 230 000
($794/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Відкрийте для себе елегантний 2-поверховий будинок площею 290 м², де кожен куточок створений для вашого комфорту. Розташований у Солом'янському районі...
$ 249 900
($1 755/м²)
Генератор!!! Продаж чотирикімнатної квартири в центрі Києва в ЖК "Пори Року"- це один з найкращих комплексів Соломянского району. У квартирі:...
$ 430 000
($717/м²)
Риелторам и агентствам звонить пожалуйста с 11:00-21:00 Продается просторный дом 600 м² с большим участком 11 соток Основные характеристики: •...
$ 192 000
($2 000/м²)
ЖК Смарагдовий, Солом'янський район, Механізаторів нова назва Генерала Шаповала, 2А, престижний будинок бізнес класу 2011 року, цегляний, закрита територія з...
$ 45 000
($1 098/м²)
Комарційне приміщення вільного призначення. Окремий вхід. Парковка. Поруч парк, супермаркет, кавʼярні, пошта, лікарня, салони краси, крамниці, паспортний стіл, дозвільний відділ...
$ 275 000
($1 304/м²)
Продажа магазина и склада. Предлагается для покупки магазин с складом. Фасад. Паркоместа. Первый этаж, отдельный вход. Общая площадь 211 м2:...
$ 90 000
($1 124/м²)
Пропоную на продаж 3 кімнатну квартиру в ЖК "Медовий" , 9-й поверх, площа: 80,1\41,5\16,5. Раціональне планування,двустороння.У квартирі встановлені металопластикові вікна...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom