Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 105 000
($1 083/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
ЖК "Совські ставки". Комунікації підключено. Офіційні документи. Діє комерційний тариф на електроенергію. ОСББ, власна котельня (пелети) Є відео. Квартира має...
$ 549 000
($3 000/м²)
Продаж комерційного приміщення з орендарями ЖК «Династія», Солом’янський район Продаж сучасного комерційного приміщення у престижному житловому комплексі ЖК «Династія» Адреса:...
$ 97 500
($1 875/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ! Є Генератор на ліфт!! 2-кімнатна квартира 52м² ЖК Ліко Град метро Васильківська Продаж стильної євродвушки в ЖК Liko...
$ 61 990
($1 824/м²)
Метро Вокзальна. Продається 1-кімнатна квартира за адресою вулиця Патріарха Мстислава Скрипника 1 на 3-поверховому/4-поверховому будинку. Площа 34/20/5. Стан квартири житловий...
$ 170 000
($1 977/м²)
Машинобудівна (Гонгадзе), 21, Шулявка Парк КПІ Простора квартира із дизайнерським проектом: всюди система «теплих» підлог з ексклюзивним італійським керамогранітом, санвузол...
$ 3 048 760
($53 300/м²)
єОселя ! Біля центу Києва новобудова з правом власности, від забудовника, клубному "Будинок на Волошина" Продаж 2 - квартири 57,2м2...
$ 129 900
($1 547/м²)
Найкраща пропозиція пропозиція в цегляному будинку 2007 року,гарний стан, у дворі, під'їзди охайні, 4 ліфта, кодовий замок, консьєрж, в будинку...
$ 100 000
($1 389/м²)
Без комісій! Пропунується роздільна 2к квартира в ЖК “ОКʼLAND" Okland. Окленд. Будинок 1. Введений в експлуатацію. Загальна площа 72м2. Кухня...
$ 50 000
($944/м²)
Продаж приміщення з окремим входом, вул.Гарматна,18 1/5 поверхового, сталінка, напівцокольне приміщення, під любу діяльність .Ціна 51000у.е +5% коміссія.Варіанти...
$ 120 000
($1 291/м²)
Пропонується на продаж 3 - кімнатна квартира в житловому стані в термобудинку. Зручне планування, велика лоджія з кухні, 2 великих...
($2 100/м²)
Комфортна квартира з ремонтом, який виконаний у світлих тонах. В квартирі після ремонту ніхто не жив. Велика спальня з виходом...
$ 162 000
($2 315/м²)
Пропонується на купівлю затишна роздільна 2к квартира площею 70 м2 з дизайнерським ремонтом. Квартира знаходиться в Житловому комплексі Кампус (Campus)...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom