Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 63 000
($862/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продаж таунхауса у котеджному містечку • Тип будинку: таунхаус • Площа будинку 73.1 м² • 2 спальні кімнати • 2...
$ 143 000
($1 337/м²)
Поверх/Поверховість:
Продаж 3-кімнатної квартири в сучасному житлому комплексі Чайки, вул. Лобановського 18, 8/16 поверх. Квартира загальною площею 107 м2, з дуже...
$ 43 000
($1 132/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Paradise Avenue» Крюківщина, вул. Панорамна, 2 Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира з роздільним плануванням: •...
$ 150 000
($1 112/м²)
Пропонується до продажу будинок під чистовий ремонт у с. Крюківщина. Загальна площа будинку — 135 м², розташований на доглянутій земельній...
$ 135 000
($1 039/м²)
#32633 Продаж сучасного будинку в Крюківщині, вул. Мазепи, котеджне містечко «Удачний». Площа будинку: 130 м² Ділянка: 6 соток (цільове призначення...
$ 73 000
($730/м²)
Єоселя . Сучасні будинки в Крюківщині – комфорт та якість за вигідною ціною! Пропонуємо нові будинки площею 90 м² ...
$ 64 000
($1 778/м²)
До продажу пропонується чудова 1к квартира з ремонтом у найближчому передмісті Києва - Крюківщина, ЖК Парадайз Авеню Комплекс розташований в...
$ 2 500 000
($4 465/м²)
31619 Бучанському районі, с.Крюківщина, Від Києва 5км., Ресторанно-Готельний Розважально-Відпочивальний, Комплектація Комплексу: - Територія-3 га, -Два Озера(для професійної риболовлі), - Басейни:...
$ 180 000
($800/м²)
Продаж офісу Пропонується офіс у центрі Святопетрівського, розташований поруч з "Новою поштою". Загальна площа приміщення складає 225 квадратних метрів. Цей...
$ 93 000
($1 335/м²)
Продається вишукана 2-кімн. квартира в найкращому будинку ЖК Чайка, вул. Лобановського, 21, корп. 2, 70/32/28 кв.м., 3/4 поверх. Простора 2-кімн...
$ 120 000
($1 691/м²)
Продаж просторої 2-кімнатної квартири у престижному ЖК Paradise Avenue, вул. Панорамна 4-А! ? Без комісії! Готова до заселення! ? Площа:...
$ 34 000
($773/м²)
Без комісії! - Цегляний будинок! Жодних панельних карткових будинків! ЖК Краєвидний (Айхоум): вул. Балукова 1. Будинок – 3. - Вільне...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom