Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 450 000
($194/м²)
Площа загальна:
Універсальний виробничий комплекс | 2320 м² | Київська область Окремо розташована будівля, що підходить як для аграрного бізнесу, так і...
$ 67 300
($910/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа ділянки:
Продам дуплекс в центральній частині міста Гостомель.Загальна площа 73,9, має два поверхи, цокольний поверх 35м2 з окремим входом. Частковий ремонт:...
$ 85 500
($920/м²)
Фасадне комерційне приміщення, фасад, повноцінний 1-й поверх ЖК Авіатор 1 Гостомель Вул. Мисливська 93м2 Стяжка, частково штукатурка, 15кВт електрика...
$ 76 000
($963/м²)
Площа таунхауса: 79 кв.м. Земельна ділянка: 3,5 сотки. Комунікації: - Водопровід: свердловина; - Каналізація: септик; - Газ: центральне газопостачання; ...
$ 52 990
($1 082/м²)
Пропоную Вашій увазі комерційне приміщення з ремонтом в сучасному ЖК На Прорізній. Площа приміщення складає 49м2, розташоване в цокольному поверсі...
$ 47 000
($1 045/м²)
Є варіанти на 2 та 3 кімнати. З максимальним наповнення: тепла підлога котел розводка сантехніки та електрики стяжка штукатурка...
$ 20 000
($282/м²)
Продам окремий будинок в хорошому спокійному місці. Будинок розташований неподалік від Києва в хорошому сучасному садовому товаристві Озера-15 (Раківка). Більшість...
$ 85 560
Фасадне комерційне приміщення, фасад, повноцінний 1-й поверх ЖК Авіатор 1 Гостомель Вул. Мисливська Підійде під любий вид бізнесу. Великі фасадні...
$ 295 000
($1 200/м²)
Площа будинку: 246 кв.м.; Земельна ділянка: 15 соток. Комунікації: - Водопровід: свердловина 35 м; - Каналізація: септик 9 кубів; ...
$ 64 000
($800/м²)
Купуйте таунхаус в котеджному містечку. В будинку практичне планування. Індивідуальне газове опалення. Котеджне містечко знаходиться в тихому та спокійному місці...
$ 125 000
($564/м²)
Продаж СТО з мийкою. Ділянка 7,11 соток. На першому поверсі два бокса по 48 м.кв., вбиральня, котельня. На другому поверсі...
$ 295 990
($1 184/м²)
ВІД ВЛАСНИКА! Продається новий будинок в Гостомелі (Буча) в шикарному зеленому місті! Будували для себе! Новий будинок, сучасний новий ремонт...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom