Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 180 000
($2 118/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продається стильний барнхаус у скандинавському стилі! Мрія, ніби з Pinterest, всього за 10 хвилин від Києва! Віта-Поштова, Києво-Святошинський район 85...
$ 130 000
($761/м²)
Продаж будинку 171 кв.м. с Віта- Почтова, Київська обл. Про будинок : Котеджне містечко з 9 будинків. 4 будиночки вже...
$ 479 000
($826/м²)
ПРОДАЖ Будинок у Віті Поштовій Просторий будинок із зручним плануванням, розташований у тихому приватному секторі с. Віта Поштова, всього за...
$ 138 000
($986/м²)
До продажу пропонується одноповерховий будинок ЯКіСНОї та надійної забудови, де поруч ліс та панорамний вид на Одеську трасу. Віта Поштова...
$ 1 390 000
($676/м²)
Віта-Поштова, Звенигородська (Карла Маркса), комерційне приміщення на другому поверсі, площею 2 000,0 кв.м; продається склад, ангар, футбольна база загальною площею...
$ 155 000
($1 292/м²)
Продаються стильни будинк в скандинавському стилі, біля соснового лісу, Віта - Поштова, вул. Івана Франка. Будинки збудовані з топових європейських...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom