Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
DERBY STYLE HOUSE (DERBY, ДЕРБІ)
$ 42 000
($1 025/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Житловий комплекс на 4 ст. Б. Фонтану у мальовничому місці, у парковій зоні! Комплекс бізнес-класу складається з 3-х будинків. Монолітно-каркасний...
АКВАМАРИН
$ 160 000
($819/м²)
Пентхаус ЖК "Аквамарін" на 16 станції Великого Фонтану. Море в пішій доступності. Стан квартири від будівельників. Будинок зданий Два балкони...
$ 78 000
($1 090/м²)
ЖК Аквамарін! Квартира 2 кімнатна, здана секція Квартира знаходиться на 19 поверсі 24 поверхового будинку, загальна площа 72 м2....
ПРОСТІР НА ЛІТЕРАТУРНІЙ
$ 30 500
($1 317/м²)
Смарт-квартира у "Просторі на Літературній". 9 ст. Великого Фонтану. Сучасний житловий комплекс у скандинавському стилі біля моря. Охоронювана територія. Цілодобове...
$ 70 000
($857/м²)
До вашої уваги простора квартира в зданому будинку бізнес-класу на 16 Фонтану за 5 хвилин ходьби до моря. Квартира має...
СПІВАЮЧИЙ ФОНТАН
$ 45 000
($585/м²)
ЖК "Піючий Фонтан" знаходиться в Приморському районі, 9 ст. Фонтанська дорога. Ціна приємно Вас здивує! Зелений парк «Юність» для прогулянок...
$ 51 000
($1 179/м²)
Продам 1 та 2 кімнатну квартиру від Простору на Літературній (доступні планування у галереї). У місті Одеса. Загальна площа 43,12...
ПІДКОВА
($1 253/м²)
ЖК "Підкова" на 6 ст.Б.Фонтану. Новий цегляний будинок розташувався в самому затребуваному районі міста. У безпосередній близькості все потрібне для...
$ 41 000
($792/м²)
Продам простору 1-кімнатну квартиру в курортній зоні Приморського району. ЖК "Співающий Фонтан" - новий житловий комплекс на 9-й станції Б...
COSTA FONTANA
$ 650 000
($2 741/м²)
Унікальна пропозиція на ринку нерухомості.50-метрів до Моря! Пентхаус з розкішною терасою та панорамним видом моря і, в одному з найпрестижніших...
$ 73 000
($881/м²)
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира в житловому комплексі бізнес-класу Аквамарин на 16 станції Великого Фонтану! На території ЖК розташований...
КОНСУЛ
$ 215 300
($2 336/м²)
У продажу 3-кімнатна квартира загальною площею 92 кв м в житловому комплексі Консул. 10 станція Великого Фонтану! Квартира з прямим...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom