Продаж квартири в Аркадии

1 - 12 з 1542 варіантів

Сортування: Від нових до старих

 • Від нових до старих
 • Від старих до нових
 • Від дешевих до дорогих
 • Від дорогих до дешевих
 • Найбільша площа
 • Найменша площа
 • Найвища вартість за м²
 • Найнижча вартість за м²
 • Найбільша кількість кімнат
 • Найменша кількість кімнат

Показати ще

Продаж квартир в Аркадії елітному районі Одеси

Відмінною рисою Аркадії є практично повсюдне будівництво нових будівель – тут ви навряд чи знайдете багато будинків старого фонду. Забудовники активно викуповують землю для зведення новобудов бізнес і еліт-класу, що повністю відповідає статусу цього району.

Якщо вам сподобалася Аркадія, купити квартиру тут варто з кількох причин:

 • Інфраструктура розвивається семимильними кроками: буквально в останні кілька років в околицях «виросли» торгові центри, сучасні медичні установи, безліч розважальних центрів, кафе і ресторанів.
 • Тут завжди було і буде багато молоді, тому що Аркадія, як пляжна зона, відома далеко за межами Одеси. А берегова лінія тут упорядкована відмінно, багато зон з зручним заходом в море.
 • Для тих, хто не мислить своє життя без нічних клубів, кафе і ресторанів, цей район – справжня Мекка. Саме тому тут так популярна будь-яка квартира – Аркадія приваблює туристів і відпочиваючих, тому в якості інвестицій нерухомість дуже затребувана.
 • Як і в будь-якій частині міста, яка активно розвивається, тут є простір для ведення бізнесу і дуже багато не зайнятих ніш. До того ж, в новобудовах обов'язково є вільні приміщення під комерційні проекти, що дозволяє поєднати проживання і бізнес.

У цій частині Приморського району існує кілька новобудов, найяскравішими з яких є Перлини Кадора, Морська симфонія, Курортний і РК Гагарінський.

26, 27, 32 і 42-а Перлини від Kadorr Group

Кадор Груп відомий тим, щозводить свої Перлини неподалік один від одного, створюючи власний мікрорайон. 27-а та 32-я Перлини виростають на вулиці Каманіна, а 26 і 42-ий – на Генуезькій.

Розташування в елітному районі зобов'язує використовувати матеріали високого класу, а також особливо ретельно дбати про естетичну складову будівлі. Панорамне скління, світлі холи з мармуру, унікальний ландшафтний дизайн – все це приваблює покупців в Перлинах колекції Кадора.

У 26-й і 42-й Перлини зовнішній вигляд будівель був трохи змінений для того, щоб будови краще вписалися в навколишній пейзаж: вдома вигнуті у формі морської хвилі. Прибудинкова територія упорядкована: викладені плиткою алеї, спортивний та дитячий майданчики, зони відпочинку (альтанки, лавки). До центральної алеї Аркадії можна дійти пішки.

РК Курортне: оновлений Gagarin Plaza 2

Раніше був представлений проект Гагарін Плаза, але пізніше в нього внесли зміни, і він перетворився в те, що ми можемо побачити зараз – стрімкі лінії РК Курортний помітні здалеку. Особливістю проекту є можливість подачі заявки на розташування внутрішніх стін в обраних апартаментах, але це можна зробити тільки до початку закладки поверху; у іншому випадку покупець отримує апартаменти з вільним плануванням.

РК Гагарінський на Гагарінському плато

Відразу привертає увагу зовнішнім виглядом:

 • фасад облицьований цеглою,
 • форма вікон – закруглена,
 • дах вінчають декоративні башточки.

Близькість до узбережжя відкриває захоплюючі дух панорами на море. На території, як і у всіх сучасних комплексах, передбачена дитяча іспортивні майданчики, пішохідні алеї, зони для відпочинку і дозвілля.

РК Морська симфонія

З усіх перерахованих житлових комплексів, Морська Симфонія знаходиться найближче до моря, прямо на узбережжі 8 станції Великого фонтану. На території передбачено кафе, ресторани, басейн, СПА-центр, фітнес-зал, спортивні і дитячі майданчики. Панорамне скління гарантує чудовий вид на безкрає Чорне море.

Підведемо підсумки

Якщо ви хочете, щоб вашим будинком стала Одеса, квартира (Аркадія) біля самого моря – це ідеальне рішення. Всі нові будівлі в цій місцевості розташовані в крокової доступності (не більше 20 хвилин пішки). Ближче всього до смуги прибою розташована Морська Симфонія, в якій також є власна набережна. Трохи далі виростає РК Гагарінський, за ним – Курортний і Перлини.

Всі перераховані новобудови володіють високою доступністю до дитячим садкам і школам. Супермаркети також у великій кількості. Додатковий плюс – близькість до парку Перемоги та ботанічному саду. Враховуючи, що територія житлових комплексів облагороджується ландшафтними дизайнерами, проблем з пошуком місць для променаду не буде.

Перед тим, як прийняти остаточне рішення і купити квартиру в Одесі (Аркадія), зверніть увагу на матеріали, задіяні при зведенні будівель. У всіх новобудовах, крім Курортного, використовується пінобетон. В ньому ж застосували протерм – екологічно чистий матеріал для елітних будівель.

В ЖК Гагарінському з допомогою керамічної цегли вирішили відразу дві проблеми: створили естетично привабливий зовнішній вигляд і додатково утеплили стіни.На інших об'єктах зробили часткове або повне скління.

Варіантів вибору житла досить багато, враховуючи, що всі споруди мають мінімум 20 поверхів, а деякі – кілька секцій. Зверніться в АН Атланта, і ми підберемо для вас оптимальне поєднання ціни, технічних параметрів та вимог до затишку і комфорту.