Квартиру
Район міста
Обрано: 1
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ КВАРТИР НА ТАИРОВА В ОДЕСІ

Від нових до старих

32 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

43 кв.м.

Поверхів:

5/19

вул. Жемчужная, Київський, Одеса

54 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

56 кв.м.

Поверхів:

1/17

вул. Радужный м-н, Київський, Одеса

36 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

33 кв.м.

Поверхів:

8/11

вул. Инглези, Київський, Одеса

52 500 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

62 кв.м.

Поверхів:

12/12

вул. Инглези, Київський, Одеса

79 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

75 кв.м.

Поверхів:

12/14

вул. Невского александра, Київський, Одеса

61 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

42 кв.м.

Поверхів:

6/24

вул. Жемчужная, Київський, Одеса

48 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

44 кв.м.

Поверхів:

5/19

вул. Жемчужная, Київський, Одеса

43 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

52 кв.м.

Поверхів:

9/16

вул. Вильямса ак., Київський, Одеса

50 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

70 кв.м.

Поверхів:

4/4

вул. Школьный аэродром, Київський, Одеса

50 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

62 кв.м.

Поверхів:

6/12

вул. Инглези, Київський, Одеса

31 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

42 кв.м.

Поверхів:

15/16

вул. Академика Королева, Київський, Одеса

77 000 $

Додати в обране

checked

багатокімнатна,

82 кв.м.

Поверхів:

7/10

вул. Академика Королева, Київський, Одеса

Продаж квартир на Таїрова: найпопулярніший мікрорайон міста

Для тих, хто втомився від зайвого шуму і суєти міста, але хоче все одно залишатися в його ритмі, квартири (Одеса) Таїрова – кращий вибір. Цей житловий масив, який належить Київському району, відрізняється добре розвиненою інфраструктурою на тлі досить спокійного ритму життя. Підходить для тих, хто хоче придбати житло для себе або інвестицій.

Чому варто купити квартиру в Одесі на Таїрова?

Таїрова вважається одним з найбільш розвинених житлових масивів, практично нічим не поступаючись мікрорайонах в Приморському: тут є такі ж великі гіпермаркети, розважальні заклади і офісні будівлі. Але він все одно при всіх цих параметрах залишається тихим спальним районом.

Ще один важливий момент – тут не так багато будівель радянських часів, як в інших аналогічних районах. Якщо ж все-таки розглядати «хрущовки», «чешки» і «стільникові» (16-поверхівки), то планування у них більш сучасного та комфортного типу, ніж в інших будівлях тих же часів. Але будівництво триває – як на незайнятих ділянках, так і на місці застарілих будинків.

Інфраструктура
Якщо у вас буде квартира на Таїрова, ви без проблем підберете дитячий сад або школу для своєї дитини, причому на вибір в крокової доступності буде кілька варіантів. За продуктами можна навідатися на один з трьох великих ринків, куди часом з'їжджаються одесити з інших районів. Додайте до цього велика кількість гіпермаркетів, господарських, будівельних та інших магазинів – і ви отримаєте район з відмінно розвиненою інфраструктурою і всім, що необхідно длякомфортного життя.

Транспортна розв'язка
Деякі дорікають Таїрова в тому, що цей житловий масив надто віддалений від центральної частини міста. Так, географічно так справа і йде, але і завдяки гарної транспортної розв'язки дістатися на маршрутному таксі до центральних вулиць можна за 30-40 хвилин.

До того ж, площа Незалежності (вона ж – Дерев'янко), є центром Таїрова, тому тут є все те ж саме для відпочинку, що і в Приморському районі:

 • магазини,
 • паркова зона,
 • доглянутий сквер,
 • кінотеатр,
 • зона розваги для дітей,
 • кафе і ресторани.

Те, що раніше було забудоване переважно приватними будинками, зараз перетворюється в грандіозні житлові комплекси на кілька будівель. Забудовники активно розширюють сферу діяльності, викуповуючи старі будинки і постарілі споруди. Стабільність грунту дозволяє зводити висотні будівлі аж до 25 поверхів. Для гарантії стійкості використовується пальовий фундамент – найбільш надійний навіть у сейсмічно активних районах.

Продаж квартир на Таїрова не особливо схильна до сезонних коливань, так як цей район гарний у будь-який час року. Але найголовніше – доступ до моря практично в крокової доступності: від найбільш віддалених будинків можна дістатися до пляжу за 10-15 хвилин. Таїрова належить до Київського району, відомому своєю найдовшого береговою лінією порівняно з іншими районами – 12,5 км. Тому частина пляжів «перепала» і Таїрова: є повністю облагороджені, так і «дикі» для любителів усамітненого відпочинку.

Для вечірнього променаду є 411 батарея, щорічно озеленяемая і оновлювана. А для тих, когоцікавить більше навчальна частина району, є 3 Внз, кілька технікумів, училищ та академій. Для середньої освіти досить розташованих тут 4-х ліцеїв, 25-ти шкіл, а для самих маленьких – 15-ти садків.

Кілька компаній, після проведення аналізу, визначили Київський район, в який входить Таїрова, як ідеальний район для життя за параметрами інфраструктури, екології, близькості до моря, перспектив розвитку. Центральна частина, Приморський район, відійшов на другий план.

Новобудови Таїрова: основні забудовники і найкращі пропозиції

Квартири Таїрове найчастіше вибирають в новобудовах, благо в цій частині Київського району будівництво ведеться швидкими темпами. Забудовники прекрасно розуміють перспективність розвитку цієї місцевості, тому поспішають запропонувати покупцям найкращі варіанти проживання, ніж це було в радянських «хрущовках» і «чешках».

Основну діяльність тут ведуть наступні компанії:

 • Будова,
 • Кадор,
 • Україна
 • Одекомдевелопмент.

Є й менш великі фірми, наприклад, Новий Люстдорф пропонує малоквартирні житлові комплекси. Але багатоповерхові будівлі можуть запропонувати тільки великі забудовники:

 • Вернісаж (Цивільжитлобуд),
 • Альтаїр, Омега, Горизонт, Sky City (Будова),
 • Масив Райдужний (Руніком Інвест),
 • Таировские Сади (Одекомдевелопмент),
 • Континент (ОК Сідней),
 • Маршал Сіті (ОК Україна),
 • Два Академіка, Схід (Два Академіка),
 • Дмитрієвський (Стікон),
 • Манхеттен (Ханнер).

Всі проекти будуються за принципом організації зеленої та паркової зони поблизу будівлі, що гарантує достатньо простору длявідпочинку – як дорослих, так і дітей.

Підбиваючи підсумки

Купити квартиру на Таїрова варто тим, хто розуміє, наскільки правильною буде ця інвестиція у власне майбутнє або стабільний дохід. Таїрова розвивається, і на відміну від Приморського та Малиновського районів, обмежених у вільних територіях, Таїрова (Київський район), є куди розростатися. Підтвердженням тому є величезний комплекс житловий масив Райдужний з більш ніж 30-ма будинками, що вже зданими в експлуатацію, і продовжуються будуватися.

Таїрова – прекрасний район для життя, тому саме в цій частині Київського району ведеться найбільш активне будівництво, що є найкращим підтвердженням перспективності придбання житла тут.