Розенталь
$ 40 000
($931/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продажу євро - двокімнатна квартира з капітальним ремонтом у сучасному будинку ЖК Розенталь. Поруч із ЖК «Райдужний». Будинок зданий...
$ 25 000
($338/м²)
Найкраща ціна за 2 кімнатну квартиру в районі Таїрова! 405$ за квадратний метр! Квартира в заселеному, новому, малоповерховому будинку із...
$ 47 000
($652/м²)
Червоний Хутір. Продається двокімнатна квартира 72.1 м² у зданому цегляному будинку. Переваги: Ціна. Нижче ринкової вартості. Цегляний будинок. Стан від...
$ 295 000
($2 784/м²)
У продажу двокімнатні апартаменти в новому клубному будинку, у прибережному районі Одеси (Совіньйон), для комфортного життя та відпочинку. У квартирі...
$ 44 600
($744/м²)
Продам 2-но кімнатну квартиру в новому комплексі, який розташований всього за два кілометри від Одеси. ЖК «Розенталь» складається з 7...
$ 45 500
($759/м²)
Продам 2-кімнатну квартиру в новому комплексі, який розташований всього за два кілометри від Одеси.ЖК «Розенталь» складається з 7 будинків. У...
$ 50 000
($690/м²)
2-кімнатна квартира на Червоному Хуторі в цегляному новобудові за супер вигідною ціною. Дві просторі спальні 20 та 17м2. Кухня 15.3м2...
У продажу 2-х кімнатна квартира в новому комплексі, який розташований всього за два кілометри від Одеси. ЖК «Розенталь» складається з...
$ 45 000
($750/м²)
Продам 2-но кімнатну квартиру в новому комплексі, який розташований всього за два кілометри від Одеси.ЖК «Розенталь» складається з 7 будинків...
$ 42 600
($748/м²)
У продажу 2-кімнатна квартира в новому комплексі, який розташований всього за два кілометри від Одеси. Будинок на етапі здавання. Є...
Продам 2-кімнатну квартиру в новому комплексі, який розташований всього за два кілометри від Одеси. ЖК «Розенталь» складається із 7 будинків...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom