$ 250 000
($1 563/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
На ділянці - два будинки. Дерев'яний будинок 160 м² - побудований за ексклюзивним проєктом, проведені всі комунікації: газ, світло (окрема...
$ 115 000
($647/м²)
Продаю новий утепленнний великий будинок для великої родини в затишному місці на Старому місті з виходом до ставка і лісу...
$ 59 000
($622/м²)
Пряма Продажа від Забудовника Без переплат ! ///Великі ділянки \\\ Продаємо таунхаус Ціна: 59000$ В чистовому та з опаленням 66000$...
$ 70 900
($538/м²)
Продам частину будинку з евроремонтом, меблями, пральна машина, холодильник, микрохвильова піч, на Старому місті, велика кімната-25 кв.м, прихожа 12,5кв.м-тепла підлога...
$ 100 000
($910/м²)
Одноповерховий будинок у сучасному стилі та престижному районі міста! Неподалік дитячий садочок, магазини та міський транспорт. Площа 110м2, земельна ділянка...
$ 39 000
($488/м²)
Продаж нерухомості престижного, сучасного формату! Таунхаус має 80м2, ділянка 2.5сотки. Планування продумане до дрібниць: технічна кімната, велика кухня з виходом...
$ 265 000
($1 200/м²)
Гарний будинок на Барському шосе! Будинок будувався для себе з якісних матеріалів, утеплений мінеральною ватою 10 см та оздоблений натуральним...
$ 290 000
($2 072/м²)
Пропонуємо вам будинок, який поєднує в собі естетику скандинавського дизайну, сучасні технології та комфорт для вашої родини. Цей будинок —...
$ 60 000
($822/м²)
Продається Таунхаус. Без комісії. Таунхаус в чистовому стані, зроблена тепла підлога, стяжка . 2 санвузла і 2 окремих кімнати. Свердловини...
$ 90 000
($968/м²)
? Продаж ТаунХауса на П’ятничанах по вул. Серпнева, 45А в 3.5 км від Центру міста! ✅ Побудований з цегли, нестандартний...
$ 23 000
($959/м²)
Будинок біля річки Березина | 24 м² | 5,5 соток | Рибалка та природа Продається затишний цегляний будинок у мальовничій...
$ 77 000
($700/м²)
Комфортний та сучасний будинок. Якісно побудований. Міцний та теплий. Просторі, світлі кімнати. Мальовничий вид з вікон. Проведені та підключені всі...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2