$ 250 000
($1 852/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Найкраща 4к квартира в ЖК Комфорт таун, Регенераторна, 4, Дніпровський р-н • Ідеальне рішення для великої родини • 135м2, 9...
$ 55 000
($1 079/м²)
Продам свою квартиру в новострое в Днепровском районе институт Химии. Продажа новой двухкомнатной квартиры в ЖК ФЛАГМАН 2-ая секция построенная...
$ 18 000
($948/м²)
Продам смарт квартиру в Дарницькому районі з правом власності. Мікрорайон Бортничі за адресою вул. Джерельна, буд 61. Будинок введений в...
$ 60 940
($1 314/м²)
Вас вітає особистий менеджер з нерухомості компанії РІЕЛ Ми працюємо з 2003 року та розуміємо, наскільки важливо знайти дім, де...
$ 243 510
($2 329/м²)
Продається світла та затишна квартира на 19 поверсі з панорамним видом на Дніпро. Щовечора можна насолоджуватися неймовірними заходами сонця прямо...
$ 220 000
($1 492/м²)
Пропонується 5ти кімнатна ( 5 спалень) квартира. За адресою вул. Драгоманова 2. Дарницький р-н. мкр. Позняки. S=147,5 м2. Поверх 11/25...
$ 43 600
($1 246/м²)
$ 41 200
($1 288/м²)
1-кімнатна квартира 32 м² — ЖК Brother, Дарницький район, Київ Адреса: вул. Ревуцького, 1 Девелопер: РІЕЛ — з 2003 року...
$ 41 190
$ 103 000
($1 338/м²)
2к квартира, Ахматовой 32/18, Дарницкий район, метро Позняки, Осокорки 15 мин пешком, монолит, 2012 г.п, видовая. Квартира общей площадью 77м2...
$ 51 000
($1 343/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири в збаному будинку по вул. Вербицького 1-В, ЖК Злагода. Відмінне планування. З кухні вихід на лоджію. Великий...
($764/м²)
2-х комнатная квартира в ЖК "Патриотика" Дом № 34 "Чигирин", 10-й этаж, выплачена полностью. Застройщик Stolitsa Group Дом на этапе...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2