$ 67 500
($1 091/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продається 2-кімнатна квартира 61,9m², 21 поверх, у новобудові по вулиці Володимира Сосюри 6 (Київ, Дніпровський район). Продаж від власника. Експлікація...
$ 81 000
($1 671/м²)
Продаж 1к квартири 13 будинок Продаж по ПРАВУ ВЛАСНОСТІ!!! 22 поверх Планування 1R4 Площа 48,5м2 Чекаємо Вас на перегляді!...
$ 32 800
($1 259/м²)
SMART-квартира 26.06 м², ул. Ревуцкого 54 - 7 мин. до метро Харьковская Цена: (32800 дол. при 100% оплате) Город: Киев...
$ 78 940
($1 209/м²)
2-кімнатна квартира з лоджією — 65 м², ЖК Brother, вул. Ревуцького, 1, Київ Дарницький район | Поруч озеро Сонячне |...
$ 89 850
($971/м²)
3-кімнатна квартира з терасою — 92 м², ЖК Brother, вул. Ревуцького, 1 Дарницький район, Київ | Поруч озеро Сонячне |...
$ 43 600
($1 246/м²)
1-кімнатна квартира 35 м² з терасою — ЖК Brother, вул. Ревуцького, 1, Київ Дарницький район | Біля озера Сонячне |...
$ 43 000
($1 300/м²)
Краща пропозиція у ЖК “Метро Парк”!» Продаж від власника без комісії! Пропоную до продажу стильну та затишну однокімнатна квартира в...
$ 75 360
($1 112/м²)
Вас вітає особистий менеджер з нерухомості компанії РІЕЛ Ми працюємо з 2003 року і добре знаємо, наскільки важливо знайти дім...
$ 369 000
($3 295/м²)
Продаж вишуканої квартири в елітному житловому комплексі RiverStone, розташованому на лівому березі. Цей об'єкт бізнес-класу вражає своїм дизайнерським оформленням та...
$ 68 000
($1 455/м²)
Чудова однокімнатна квартира в ЖК "Причал 8", Гліба Бабича вул., 8-Г (Канальна вул.), клас - "комфорт+". Переуступка! "єОселя", стаття 280...
$ 128 000
($1 423/м²)
Вітаю! Пропоную придбати по хорошій ціні 3к квартиру S=90м2 в жк Great Будинок №13 на 19му поверсі. Це перепоступка, тому...
$ 160 000
($2 223/м²)
#4391 Продається простора 2-кімнатна квартира у сучасному та комфортному ЖК “Республіка” (вул. Теремківська, 4а). Будинок зданий у 2019 році. Комплекс...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom