$ 260 000
($1 794/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Без комісії! Продаж будинок 145 кв.м з ремонтом в закритому камерному коттеджному містечку на Осокорках, до метро Славутич/ Осокорки 10...
$ 85 000
($663/м²)
Продаж 3-х поверхового будинку Осокорки Продається елегантний будинок з каміном — місце, де панує затишок та комфорт! Мрієте про власний...
Будинок 145 м² з сучасним ремонтом біля озера, Осокорки (вулиця Виноградна, 2) Пропонується будинок площею 145 м² у закритому котеджному...
$ 215 000
($1 579/м²)
Без комісії для покупця Продається садовий будинок, розташований в Садівничому товаристві "Злагода" (Мікрорайон Осокорки), поруч КТ "Осокор". Будинок 2020 року...
$ 360 000
($1 715/м²)
-Будинок (зруб) площею 210 м² — це екологічно чистий матеріал, який популярний завдяки своїй природності та теплоізоляційним властивостям. -Окрема баня...
$ 196 000
($1 568/м²)
Продаж нового таунхаусу з ремонтом у закритому котеджному комплексі Розташований на Осокорках. Загальна площа — 125 м². Планування: Перший поверх:...
$ 185 500
($1 000/м²)
Продаж преміум-будинку біля Дніпра в закритому житловому містечку Пропонується до продажу просторий та комфортний будинок преміум-класу у закритому житловому містечку...
$ 320 000
($1 917/м²)
Усе це — за 300 метрів від метро! НЕ ПОТРІБНО стояти в заторах годину від будинку, про який вам казали...
$ 100 000
($625/м²)
Супер локація!! Будинок 10хв пішки метро Славутич Осокорки! Дарницький р-он, вул. 37 Садова Фасад на вул.Садова. Кутова фасадна ділянка. Піша...
$ 200 000
($852/м²)
Без комиссии, от собственника 6 км от метро Славутич, район стадиона «Левый Берег» Одноэтажный Дом 200 м2 с выходом на...
$ 390 000
($1 773/м²)
Продам свій якісний будинок 220 кв.м для сім'ї на Осокорках, 2 км. від метро Славутич, Південний міст. На закритій асфальтованій...
$ 259 779
($1 792/м²)
Прямий продаж від забудовника, без комісії Котедж повністю енергонезалежний – додатково встановлений інвертор «Dyness». На даний момент у продажу енергонезалежний...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom