Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 105 000
($1 400/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується 2кімн квартира(75,4м2) в ЖК Берег Дніпра (Дніпровська наб.17к) Квартира після забудовників з шикарним плануванням(всі кімнати правильної форми) вдало переплановується...
$ 85 000
($895/м²)
Продається 4-кімнатна квартира в Дарницькому районі Києва, вулиця Ревуцького 7. Загальна площа квартири 95 кв.м. Розташована на 11-му поверсі, 15-ти...
$ 175 000
($3 071/м²)
Ідеальна квартира в ЖК Ріверстоун від власника Кухня-вітальня і окрема спальня в квартирі всі необхідні меблі і техніка. Оселя світла...
$ 145 000
($2 072/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири в сучасному житлому комплексі в Дарницькому районі, вул Драгоманова 2-А Квартира загальною площею 70 м2 з дуже...
$ 128 000
($1 220/м²)
• Київ, Драгоманова, 40б, ; Серія Т4; стіни: керамзито-бетон; перекриття: залізобетон; поверховість: 16; кількість виходів: 1; гараж; транспорт: ст.М"Позняки"-10хв.; будинок...
$ 52 800
($1 600/м²)
Продаж нежитлового приміщення в ЖК Ревуцький, за адресою вул. Ревуцького 54б, метро Харківська. Приміщеня - 33м2, 1 поверх, фасад, окрема...
$ 70 000
($2 334/м²)
Продаж стильної та затишної 1-кімнатної квартири з якісним євроремонтом по вул. Ісмаїла Гаспринського (Сормовська), 3, у сучасному ЖК комфорт-класу Метрополія...
$ 72 000
($1 470/м²)
Пропонується до продажу однокімнатна квартира у сучасному житловому комплексі «Great (Грейт)» за адресою: вул. Причальна, 8 (будинок 12). Загальна площа...
$ 78 000
($998/м²)
Простора квартира 78 кв.м по вул. Горлівська, 220 (харківський масив, поруч вул. Вірменська 6). Закрита територія, заїзд через шлагбаум. ВЛАСНЕ...
$ 123 000
($1 256/м²)
Квартира з гарним плануванням, вид у двір і на правий берег Поруч розвинена інфраструктура, будується сад і школа Заселений будинок...
$ 137 000
($1 428/м²)
Продаж просторої трикімнатної квартири в сучасному будинку по вул. Бажана, 16 Світла та затишна двостороння квартира в утепленому, енергоефективному будинку...
$ 118 000
($1 967/м²)
Чудова двокімнатна квартира в одному з найкращих жилих комплексів Осокорків ЖК Славутич. Не високий 5 поверх . Окремі кімнати. ЖК...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom