Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 115 000
($1 643/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу двокімнатна квартира(70м2) в сучасному житловому комплексі Great, за адресою: вул.Причальна 12, будинок 1, поверх 12. Площа та...
$ 18 000
($948/м²)
Продам смарт квартиру в Дарницькому районі з правом власності. Мікрорайон Бортничі за адресою вул. Джерельна, буд 61. Будинок введений в...
$ 125 000
($1 548/м²)
Актуально‼️ Безготівковий розрахунок розглядаємо Пропонується на продаж 3к квартира на вул. Горлівська, буд.220 в Дарницькому районі: Площа квартири - 80,8...
$ 199 000
($930/м²)
Держпрограми! НАЙКРАЩА ЦІНА!!! 930 $ за М2. Двоповерхова квартира в цегляному спецпроєкті на Ахматової 30. Монолітно-каркасний будинок досить популярний у...
$ 3 300
($550/м²)
Пропоную на продаж власне приміщення для зберігання речей в ЖК Традиція, вулиця Олени Пчілки, 3-В, Позняки. Технічний поверх, є вантажний...
$ 255 000
($3 110/м²)
ПРОДАЖ! ГОТОВИЙ БІЗНЕС/САЛОН КРАСИ 82 м² у ЖК «RIVER STONE» (Осокорки) Пропонується до продажу сучасне, повністю обладнане комерційне приміщення з...
($926/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Продам будинок в Києві всього 6 км від метро Славутич. Будинок триповерховий 135м по документах ( загалом більше). Ділянка 8,2...
$ 195 000
($2 500/м²)
Чавдар, 13. Чистий продаж. Документи готові. Терміново. Затишна нова квартира, зі свіжим ремонтом у класичному стилі. Декоративна штукатурка на стелі...
$ 120 000
($1 464/м²)
Срібнокільська, 1, ЖК Корона; 2006-2010 рр; стіни: цегла, відмінний стан, під'їзди охайні, домофон, консьєрж. Поруч: дитячий майданчик; спортивно-оздоровчий блок з...
$ 85 000
($1 700/м²)
Продаж квартири 50м2 на 7/25 поверсі в ЖК Славутич, вул. Зарічна , в розкішному будинку з панорамним видом з вікна...
$ 220 000
($1 693/м²)
Продаж двоповерхового дуплексу у закритому котеджному містечку Osoc House (поруч з Osoc Residence) Площа будинку 130 м², прилегла ділянка ...
$ 260 000
($1 040/м²)
Дарніцькій район, р-н Осокорки , вул.Садовая ,метро Осокорки 5 хвилин, поруч два озера Будинок 3-х поверховий , загальною площею 250м2...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom