rooms
program
priceLabel $
totalArea
$ 20 600
($1 015/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
продажа отличной смарт квартиры рядом с метро, после строителей, 100% оплачена, 25эт, развитая инфраструктура, супермаркеты, почты, транспортная развязка, рынок, зеленые...
$ 199 900
($757/м²)
Продам дворівневу видову квартиру 25-26/26 поверхового, в будинку бізнес-класу, ЖК Олександрівський, з власно ю терасою 33,5 кв.м. В комплексі двоівневий...
$ 138 000
($2 060/м²)
Предлагается 2к квартира в ЖК Изумрудном, по адресу ул. Генерала Шаповала 2а. В квартире отдельная спальня, просторная кухня-гостиная, санузел, гаредероб...
$ 60 000
($1 017/м²)
Продам 2-х кімнатну квартиру в ЖК АкадемПарк, повністю виплачена, 5 секція 17 поверх, площа 59м²...
$ 34 990
($664/м²)
Без комиссии. Фото соответствуют. Соломенский р-н, Отрадный, ул. Западная 11, н\ф 52,7м2 , Н=2,50м, сухое, подвальное помещение студия 47,6м2 с...
$ 139 900
($2 640/м²)
Продаю 1к квартиру ЖК Манхеттен. Ремонт виконано як для себе, а не на продаж. Власник...
$ 24 000
($667/м²)
Продам по переуступці квартиру в ЖК Отрада (перетин Лепсе та Відрадний). 36 м2, 2 окремі кімнати (кухня-вітальня та спальня), великий...
$ 294 580
($2 200/м²)
м.Київ, вулиця Університетська, будинок 17-А, Київ, Солом’янський район ЖК «Солом’янський». Загальна площа (кв.м): 133.9, житлова площа (кв.м): 72.3, Опис: складається...
$ 4 900
($1 802/м²)
Комора в ЖК OK’LAND Будинок №1, секція 1 (3 черга) Адреса: просп. Повітряних Сил (Повітрофлотський) 56-Г Поверх: -1 Площа: 2,72...
$ 270 000
($436/м²)
Продається просторе комерційне приміщення 620 м² в ЖК ParkLand (Київ, Жуляни) Ідеальний варіант для бізнесу у повністю заселеному житловому комплексі!...
$ 54 000
($1 444/м²)
Важливо! Із колегами по цьому об'єкту не співпрацюємо! Продається затишна однокімнатна квартира на Чоколівському бульварі, 22. На вас чекає оселя...
$ 127 000
($894/м²)
Продаж просторої 3-кімнатної квартири в Солом’янському районі Підходить під державні програми! Київ, вул. Лисичанська, 29 142,2 м2| 5/5 поверх (мансардний)...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom