Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 34 990
($664/м²)
Площа загальна:
Без комиссии. Фото соответствуют. Соломенский р-н, Отрадный, ул. Западная 11, н\ф 52,7м2 , Н=2,50м, сухое, подвальное помещение студия 47,6м2 с...
$ 139 900
($2 640/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Продаю 1к квартиру ЖК Манхеттен. Ремонт виконано як для себе, а не на продаж. Власник...
$ 24 000
($667/м²)
Продам по переуступці квартиру в ЖК Отрада (перетин Лепсе та Відрадний). 36 м2, 2 окремі кімнати (кухня-вітальня та спальня), великий...
$ 1 500 000
($2 087/м²)
Ключові переваги об’єкта: • Функціональна площа 719 м² — оптимальне рішення для середнього та великого бізнесу, штаб-квартири компанії, бекофісу або...
$ 90 880
($1 600/м²)
Готова квартира під ЄОселю! Клубний будинок на Солом'янці (Яслинська, 3) Ви купуєте не просто квадратні метри - ви купуєте стиль...
$ 133 000
($1 386/м²)
2.5% Комісія!!!Продам 3 кім квартиру вул. Миколи Амосова 4, Кирпичний будинок 2004 року, 19/24 пов.96/48/ 15.5 з хорошим євроремонтом. Вбудована...
$ 65 900
($1 455/м²)
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8. Загальна площа квартири - 45.3 м², житлова - 31.3 м² (19.8 м² +...
$ 369 900
($3 083/м²)
Пропонується ексклюзивна 4-кімнатна квартира в ЖК Парк Ленд, розташована на 7 поверсі. У квартирі зроблений дуже якісний дизайнерський ремонт. На...
$ 200 000
($1 725/м²)
Найкраща пропозиція у комплексі, саме краще планування!! ЖК "CITY HUB", 1 будинок, закрита територія, підземний паркінг. Дуже світла, видова квартира...
$ 450 000
($2 904/м²)
3-кімнатна квартира з шикарною видовою терасою в ЖК Соломʼянський Поверх: 5, площа: 122,0 м2 (155,0 м2 , враховуючи площу тераси)...
$ 230 000
($1 643/м²)
Продаж стильної та затишної трикімнатної квартири в ЖК "Смарагдовий", Генерала Шаповала (Механізаторів) вул., 2. Видова квартира з авторським ремонтом! Генератор...
$ 250 000
($1 645/м²)
Пропонується фасадне приміщення в новому ЖК по вул. Університетська 17а. Стан - без оздоблення, 3 входи, мокра точка, цокольний поверх...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom