Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 169 000
($1 989/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
вул. Лобановського 4В, ЖК «Олександрівський», Севастопольська площа. Генератор. Продається стильна, простора 2-кімнатна квартира 85 м.кв., розташована на 12 поверсі сучасного...
$ 170 000
($1 110/м²)
Продаж 4-х кімнатної квартири вул. Преображенська (Клименко), 8б, Солом'янський р-н. Загальна площа квартири 153,2м2. Квартира під чистове оздоблення. 9/24 поверх...
$ 260 000
($1 831/м²)
Продається функціональна 4к квартира в ЖК «Смарагдовий», за адресою: вул. Генерала Шаповала 2. У квартирі дві окремі спальні, простора вітальня...
$ 145 000
($1 769/м²)
Продажа 2к квартиры, ЖК Времена года, Мокрая 18, Соломенка #29500 Простора 3-кімнатна квартира в ЖК «Пори року» Пропонується квартира площею...
$ 110 000
($1 775/м²)
Пропонується до продажу нежитлове приміщення з ремонтом у ЖК "Династія": вул. Митрополита В. Липківського, 37Б. Площа - 62 кв.м., Н-3м...
$ 98 000
($1 750/м²)
1 кімнатна квартира 56 мкв в ЖК Династія вул Митрополита Василія Липківського 37в на 24 поверсі 25 поверхового монолітного будинку...
$ 270 000
($932/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Запрошуємо вас до елегантного 2-поверхового будинку площею 290 м² у серці Жулян (Солом'янський район) – ідеального місця для комфортного життя...
$ 980 000
($2 952/м²)
Продаж розкішного будинку(дуплекс) преміум класу в центрі Києва ідеальна нерухомість для тих, хто цінує комфорт і елегантність! Характеристики будинку: Адреса:...
$ 470 000
($1 726/м²)
Оренда житлового приміщення під офіс з ремонтом в ЖК Альпійське містечко за адресою Протасів Яр 8. Офісна площа розташована на...
$ 85 000
($1 224/м²)
Продаж, без комісії для Покупця: фасадне торгове/комерційне нежитлове приміщення загальною площею 69,5м2, розташоване на цокольному поверсі 9-ти поверхового будинку в...
$ 899 860
($3 600/м²)
Реальні 20 соток в центрі Києва -Протасів Яр. Всі фото саду та будинку зроблені особисто власниками! Тиша, спів пташок, повне...
$ 240 000
($1 519/м²)
Продаж таунхаусу у сучасному стилі в місті Києві, Солом’янський район, Жуляни. 10 хвилин до метро Васильківська Основна інформація • Площа:...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom