$ 24 000
($315/м²)
Площа загальна:
Терміново продам гараж в кооперативі з оглядовою ямою, комунікаціями та 2-х кімнатною квартирою на 2-му поверсі. Якісно побудований, утеплений, з...
$ 185 000
($980/м²)
Продається будинок під комерційну діяльність! У затишному районі міста Гнідин, посеред соснового лісу. Можна розглядати під дитячий садок, тренувальні гуртки...
$ 140 000
($435/м²)
Продається просторий будинок загальною площею 332 квадратні метри, зареєстрований у житловому фонді та надає унікальні можливості використання завдяки своїм особливостям...
$ 350 000
($1 084/м²)
Щасливе, Продам Ресторан БЕЗ КОМІСІЇ Загальною площею 323 м2! ФАСАД! Траса Київ - Бориспіль Ресторан 2х поверховий, є кухня, санвузли...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom