Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 111 000
($3 700/сот)
Довжина фасаду:
Площа дільниці:
с. Білогородка, Бучанський район вул. Ковгарівська, 40 — перша лінія від річки Ірпінь Ціна за 30 соток — 111 000...
$ 21 000
($700/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Гарна пропозиція для життя чи під інвестицію. Квартира с двориком у селищі Билогородка, Бучанського району Київської області. Будинок здано у...
$ 53 000
($1 457/м²)
Код 48320 Продаю власне житлово-комерційне приміщення вільного призначення; магазин, салон краси, ательє, офіс, тощо. Загальна площа 36 м2. Приміщення поділено...
$ 399 000
($1 247/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Продається будинок загальною площею 320 м2 з гаражом у Білогородці. Всього 15 хвилин до Києва. Земельна ділянка -10 соток. Перед...
$ 107 000
($956/м²)
Будинок загальною площею 112м² з наступними характеристиками: • Житлові кімнати: 3 спальні (дві по 11, 5 м², одна 15 м²)...
$ 135 000
($520/м²)
Тиша та Престиж! Будинок 260м2 у Центрі Розвиненого Селища (Київський Напрямок) – Готовність 100%. (Престиж/Доступність) Ваш Простір для Життя та...
$ 1 000 000
($1 527/м²)
Продаж елітного будинку в Білогородці (15 хвилин від Києва) Пропонується до продажу просторий триповерховий будинок із цокольним рівнем, загальною площею...
$ 430 000
($1 229/м²)
Продається преміальний будинок з бомбосховищем, в Білогородці, на заселеній та затишній вулиці! Будинок має три види опалення - газовий, електричний...
$ 85 000
($473/м²)
Будинок 180 м² на 10 сотках у Білогородці. Торг! Газ поруч Спокійний житловий район з постійними сусідами та зручною локацією...
$ 75 000
($1 250/м²)
Пропонується до продажу сучасний таунхаус з новим ремонтом у Білогородці, зручним плануванням та власним подвір’ям. БЕЗ КОМІСІЇ! Планування: - простора...
$ 275 000
($1 186/м²)
Затишний двоповерховий будинок Будинок знаходиться У Білогородці, вул. Чорнобильська Загальна площа будинку 191,3 м.кв. Ділянка 15 соток та якісно рівна...
$ 103 000
($896/м²)
Ексклюзив! Без комісії для покупця!!! Продається земельна ділянка 18 соток, на якій стоїть надійний 2 х поверховий будинок загальною площею...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom