Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
Сонцтаун
$ 45 000
($1 250/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується на продаж квартира загальною площею 36 м.кв ЖК Сонцтаун . с.Чайки . Вікна виходять у двір. Встановлені лічильники світло...
$ 70 000
($794/м²)
Продається двостороння трьохкімнатна квартира + кухня на другому поверсі (з окремим входом з двору як з першого поверху), з ліфтом...
$ 350 000
($2 500/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Продаж сучасного будинку в Чайках — стиль, комфорт та ідеальна локація! Пропонується будинок площею 140 м² на ділянці 4 сотки...
$ 495 000
($1 199/м²)
Продається будинок у с.Чайки, КМ “Сонячний”, 5 км до Києва (є відеогляд зовні та всередені будинку) Топ-локація: асфальтований під’їзд, розвинена...
$ 290 000
($1 151/м²)
Продаються будинки 252 м2 в котеджному містечку преміум-класу в 5-ти хвилинах від Києва. В наявності варіанти під чистову (опалення, електрика)...
$ 63 000
($862/м²)
Продаж таунхауса у котеджному містечку • Тип будинку: таунхаус • Площа будинку 73.1 м² • 2 спальні кімнати • 2...
$ 143 000
($1 337/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири в сучасному житлому комплексі Чайки, вул. Лобановського 18, 8/16 поверх. Квартира загальною площею 107 м2, з дуже...
$ 93 000
($1 335/м²)
Продається вишукана 2-кімн. квартира в найкращому будинку ЖК Чайка, вул. Лобановського, 21, корп. 2, 70/32/28 кв.м., 3/4 поверх. Простора 2-кімн...
$ 90 000
($1 295/м²)
Продаж комфортної , двосторонньої 2-кімн. квартири с.Чайки, ЖК Брест-Літовський, вул. Печерська, буд. б. Загальна площа 69.5 кв.м. 15/15 пов. ❗️Державні...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom