Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 570 000
($1 358/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Предлагаем вашему вниманию уютный и современный дом в живописном районе Гатного, всего в 10-ти минутах от метро Теремки. Особенности: Цокольный...
$ 330 000
($1 535/м²)
Продаж будинку Пропонується для продажу новий, сучасний та комфортний будинок у стилі Hi-Tech, розташований в селі Гатне по Одеському напрямку...
$ 700 000
($1 203/м²)
Продається будинок з якісним ремонтом в Київській області, с. Гатне, вул. М. Грушевського. Будинок повністю мебльований та оснащений всією необхідною...
$ 52 000
($1 000/м²)
Продаю приміщення вільного планування. Загальна площа - 52 м². ЖК "Рідний-2", Покровська вул., 2-А. Підходить як для бізнесу, так і...
$ 145 000
($907/м²)
На затишній вулиці в Гатному розташувався цей чудовий будиночок 160 кв.м. для великої родини, де всім вистачить місця. В кожного...
$ 450 000
($864/м²)
Торг реальному покупцю! Гатне, вулиця Швеця,66 (колишня Шляхова,66). Гарний будинок на три житлові поверхи та цокольний. Ділянка 12 соток. Асфальтований...
$ 99 000
($1 469/м²)
Продається будинок з гостьовим будинком та гаражем у Гатному біля озера Площа основного будинку: 67,4 м² + мансардний поверх Площа...
$ 48 000
($706/м²)
Продаж 2-х поверхового будинку у смт. Гатне Пропонується до продажу житловий будинок з документами, яким більше 3-х років. Основні характеристики:...
$ 75 000
($798/м²)
Житловий комплекс "New Smart 9" у Гатному Зданий. Уже є документи права власності! На генплані №9, площа: 94 м2. Розтермінування...
$ 45 000
($819/м²)
Площа приміщення 55 кв.м. в одному з кращих ЖК передмістя Озерний Гай. ЖК має чудову інфраструктуру і попит на різні...
$ 105 000
($808/м²)
Поверх/Поверховість:
Жити біля озера, дихати свіжим повітрям і бути за 15 хвилин від метро — звучить як мрія, але це реальність...
$ 42 000
($1 151/м²)
Продаю простору 1 кімнатну квартиру в новому ЖК "Rodnoy-3", село Гатне. Саме ближнє та зелене передмістя Києва! Будинок пʼятиповерховий, є ліфт...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom