Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 155 000
($1 278/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Сучасний двоповерховий дуплекс у Гостомелі, поруч з парком "Щасливий". Площа будинку – 121,3 м² Ділянка – 2,3 сотки Рік забудови...
$ 78 000
($877/м²)
Площа будинку: 89,1 кв.м.; Земельна ділянка: 4 сотки. Комунікації: - Водопровід: свердловина; - Каналізація: септик з переливом; - Електрика: встановлений...
$ 300 000
($1 200/м²)
Великий будинок в одній з найкращих зелених локацій: тиха (тупікова) вулиця, навколо лише нові котеджи і приємні сусіди. Будували для...
$ 225 000
($1 196/м²)
Будинок площею 188,2 м² в центрі Гостомеля, поряд вся інфраструктура (школа, садочок, ринок, супермаркети, амбулаторія, зупинка транспорту) 3 хв до...
$ 150 000
($1 072/м²)
Унікальний будинок зі своєю енергією та харизмою с. Гостомель, с/т «Ясна Поляна» Стильний, наповнений атмосферою затишку та гармонії будинок площею...
$ 119 400
($1 000/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ! Ірпінь ЦЕНТР МІСТА вул. Центральна, 65 Продам комерційне приміщення Наповнення: - стяжка; - штукатурка; Площа 119.4м2 Поверх 2/4...
$ 101 000
($1 075/м²)
Продаж Таунхаусу з ремонтом в Гостомелі по вулиці Молодіжна площею 95 м2. Опалення двоконтурний газовий котел, тепла підлога 1 поверх...
$ 168 000
($681/м²)
Площа будинку: 247 кв.м.; Земельна ділянка: 11 соток. Будівництво: - Стіни: керамоблок; - Фундамент: монолітно-стрічковий; - Перекриття між 1 і...
$ 27 000
($900/м²)
Продаж комерційного приміщень приміщення Перший поверх Площа 30м2 Окремий вхід. Штукатурка, стяжка, 10 кВт світла...
($1 197/м²)
$ 720 000
($1 052/м²)
Хочете жити за містом і при цьому зберегти доступність до ділового життя столиці? Тоді ця пропозиція саме для вас! Вишуканий...
$ 60 000
($994/м²)
Поверх/Поверховість:
Продається світла та затишна 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Гостомельські Липки» у Гостомелі. Квартира розташована на комфортному 3 поверсі...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom