Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 39 500
($1 081/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Підходить під єОселю,єВідновлення та держпрограми Прекрасна квартира, функціональне планування, багато корисної площі. Новітній житловий косплекс закритого типу з власною розвиненою...
Софіївська Сфера
$ 107 000
($1 647/м²)
Продаж по державним программам. Продається доглянута 2-кімнатна квартира 65 м² на 6 поверсі у будинку вторинного ринку. Характеристики квартири: ...
$ 59 700
($911/м²)
Софія
$ 90 000
($1 413/м²)
Опис Продається світла, затишна та комфортна квартира з продуманим сучасним ремонтом, виконаним з якісних матеріалів “під себе”. Кожна деталь інтер’єру...
$ 13 200
($220 000/сот)
Ширина під'їзда:
Довжина фасаду:
Площа дільниці:
код 322868. Фасадна ділянка 6 соток, рівної форми, 25 м на 25 м. Виведені межі в натуру. До Великої кільцевої...
$ 190 000
($1 188/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Шукаєте ідеальне місце для вашої родини? Ось він – просторий двоповерховий будинок площею 160 кв.м, розташований у затишному районі Софіївської...
$ 41 000
($1 046/м²)
Продаж євродвушки на 2 поверсі. Локація:Софіївська Борщагівка, ЖК Львівський Затишок. Велика кухня-студія та окрема спальня. На кухні є світла лоджія...
$ 78 000
($700/м²)
Продаж таунхауса загальною площею 111 кв.м. с. Софіївська Борщагівка, вул.Зоряна ? Про будинок: ✅ Поруч ЖК Софіївський Квартал, Львівський Маєток...
$ 70 840
($1 100/м²)
Пропонується на продаж фасадне приміщення 64,4 м2 з окремим входом зі сторони двору на Софіївській Борщагівці. Локація знаходиться поряд з...
$ 125 730
Пропонується до продажу фасадне приміщення площею 114,3 м2 з окремим входом та високим трафіком в Софіївській Борщагівці. Локація знаходиться поряд...
$ 135 000
($1 154/м²)
а продаж пропонується затишна оселя у самому серці Софіївської Борщагівки – будинок з доглянутою земельною ділянкою площею 15 соток по...
$ 401 000
($1 000/м²)
Продаж комерційного приміщення (офісу) у Софіївській Борщагівці Пропонується до продажу просторе офісне приміщення у новобудові, розташоване за адресою: Києво-Святошинський район...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom