Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 45 000
($979/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
код 329481 Квартира у Вишневому з ремонтом. Вся техніка та меблі залишаються. Шпалери та покриття підлоги не потребує заміни. Можна...
$ 65 000
($774/м²)
Пропонується до продажу приміщення в Софіївській Борщагівці в ЖК Софія Київська. Можливо придбати 2 приміщення по 40 кв.м., які знаходяться...
$ 210 000
($1 025/м²)
Комерційне приміщення вільного призначення - 205,4 м², цоколь. Пропонується просторе комерційне приміщення з фасадним входом у дуже прохідному місці. Площа...
$ 300 000
($1 225/м²)
Продаж окремо стоячого будинку в центрі м. Вишневе - ідеально під бізнес! Пропонується до продажу приватний окремо стоячий будинок у...
$ 145 000
($1 934/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу доглянутий, стильний і дуже теплий будинок із SIP-панелей площею 75 м², з великим гаражем 40 м² та...
$ 57 000
($570/м²)
Продам без % сучасний таунхаус 100м² місто Вишневе, ЦЕНТР, вулиця Квітнева НАДІЙНЕ БУДИВНИЦТВО: * Будинок із червоного керамоблоку (350 мм)...
$ 62 000
($886/м²)
м. Вишневе, вул. Вітянська, 2В. ЖК "Авіа Квартал". Простора двокімнатна квартира 70 м.кв. в сучасному житловому комплексі. 14 поверх 19...
$ 43 000
($906/м²)
м. Вишневе, вул. Вітянська, 2Б. ЖК "Авіа Квартал". Простора однокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі. Комфортне житло у передмісті столиці...
$ 42 000
($1 106/м²)
Продаж 1ї квартири 38м. ЖК Чорновола, місто Вишневе. Ремонт після будівельників. Опалення газове. Встановлено газовий котел для індивідуального газового опалення...
$ 58 050
($1 350/м²)
Продається сучасна 1-кімнатна квартира у новому житловому комплексі в м.Вишневе, на вул Європейській. Площа 43 м², з ремонтом та усією...
$ 470 000
($518/м²)
Київська вул., 1/8 Пропонується до продажу 3-х поверховий житловий будинок, загальною площею 908 кв. м., в якому знаходиться 23 окремі...
$ 36 500
($913/м²)
Вишневе, ЖК Променада, адреса Європейська 8., центр Вишневого. Будинок зданий в експлуатацію! Можливо оформлювати право власності! На разі можливий продаж...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom