Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
Південний
$ 71 000
($1 076/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж зданої двокімнатної квартири в ЖК Південний! Площа квартири 66 м2, розташована на пʼятому поверсі. Простора та світла з гарним...
$ 200 000
($527/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Продаж обїєкту незавершеного будівництва площею 380м2 в Солонці + 20 соток землі під будинком! Будинок збудовано в чотирьох рівнях. загальною...
$ 235 000
($1 120/м²)
Ексклюзивна пропозиція! Продаж двохповерхового котеджу цікавого планування в Сокільниках в районі Галіції! забудова 2017 року! Котедж площею 210м2 загальної площі...
$ 105 000
($689/м²)
Продаж котеджу-дуплексу в Малечковичах по вул. Івасюка. Загальна площа котеджу 153 кв.м, площа ділянки 4 сотки. Світло до будинку 21...
Дружній Двір
$ 66 200
($851/м²)
Пропонуємо до продажу простору двокімнатну квартиру в сучасному житловому комплексі "Дружній Двір", розташовану в селі Солонка. Продумане планування - можна...
Європейський квартал
$ 70 000
($2 000/м²)
Продаж 1 кімнатної квартири у Солонці ЖК"Європейський квартал" Є ПІДВАЛ! Простора кухня-студія з панорамними вікнами та кімната, квартира знаходиться на...
$ 30 000
($6 000/сот)
Площа дільниці:
Продаж земельної ділянки в м. Сокільники. 0,0477 га, Ділянка знаходиться в межах активної забудови. Всі комунікації біля ділянки. Призначення під...
$ 213 000
($748/м²)
Продаж будинку в с. Солонка, околиця (передмістя) Львова. Загальна площа 285 кв. м, 2 поверхи цегла утеплений + мансарда 120...
$ 49 000
($875/м²)
Продаж 2 кімнатної квартири у збудованому будинку ( до Львова 15 хв) локація м. Пустомити Вже почали ремонт ( розведене...
Пори Року
$ 95 000
($1 584/м²)
Продаж 2 кім квартири у Солонці, Кінг Крос Стрийська Квартира з ремонтом (все роблено для себе), обладнана меблями і технікою...
$ 48 000
($3 000/сот)
Ширина під'їзда:
Довжина фасаду:
Продаж гарної ділянки під забудову в Солонці! Площа ділянки 16 сотих. правильної форми. До ділянки асфальтований доїзд. Газ. вода. світло...
$ 21 000
($2 625/сот)
Продаж гарної рівної ділянки в Скнилові. в районі який активно забудовується! Площа ділянки 8 соток. Ділянка правильної форми. Має...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom