Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
"Зручний"
$ 57 600
($909/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Прекрасний житловий комплекс для поціновувачів комфортного життя у Великому місті. Будинок має дуже вдалий розташування: з одного боку вулиця Середньофонтанська...
ЧУДО МІСТО
$ 140 000
($1 045/м²)
Для найвибагливіших клієнтів. ЖК "Чудо-місто" на Середньофонтанській, в п'яти хвилинах від центру міста. Три окремі кімнати, кухня-студія, два санвузли, гардеробні...
$ 46 150
($905/м²)
Прекрасний житловий комплекс для цінителів комфортного життя у Великому місті. Будинок має дуже вдале розташування, з одного боку Середньофонтанська вулиця...
$ 45 000
($921/м²)
У продажу велика 1 кімнатна квартира у Приморському районі, яка легко планується у двокімнатну. Загальна площа квартири 49 м. кв...
$ 46 000
($937/м²)
У продажу 1 кімнатна квартира в Приморському районі по терміновому продажу! Ціна нижча ніж у забудовника! РК Зручний 1 секція...
АПЕЛЬСИН
$ 159 000
($1 748/м²)
ЖК "Апельсин". У продажу трьохкімнатна квартира з чудовим ремонтом. Укомплектована дорогою меблями та технікою. Новий ремонт виконаний в світлих тонах...
Прекрасний житловий комплекс для поціновувачів комфортного життя у Великому місті. Будинок має дуже вдале розташування, з одного боку вулиця Середньофонтанська...
$ 75 000
($981/м²)
Пропонуємо 2-кімнатну квартиру в сучасному житловому комплексі "Чудо місто". Квартира продається з капітальним ремонтом та вбудованою кухнею. Прекрасний вид з...
$ 130 000
($1 625/м²)
У продажу 3 кімнатна квартира 80 м2 у житловому комплексі Чудо Місто на вул. Середньофонтанська. Комфортний 7 поверх 20 поверхового...
$ 115 000
($822/м²)
Квартира з ремонтом та повністю укомплектована меблями та технікою. Вдале планування: три окремі кімнати, кухня-студія, невелика вбиральня та хол. Високий...
$ 60 000
($924/м²)
Престижний район біля парку. Квартира двостороння з хорошим капітальним ремонтом. Кухня, 3 кімнати, санвузол. Зроблено все для себе. Змінено електрику...
$ 42 000
($951/м²)
Прекрасний житловий комплекс для цінителів комфортного життя у Великому місті. Будинок має дуже вдалий розташування, з одного боку - вулиця...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom