АПЕЛЬСИН
$ 79 900
($879/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продажу 3 кімнатна квартира у стані від будівельників у Житловому комплексі Апельсин. Квартира складається з трьох окремих кімнат та...
$ 65 000
($1 401/м²)
У продажу 1 кімнатна квартира в ЖК Апельсин. Будинок зданий та заселений. За плануванням: простора окрема кухня, велика світла спальня...
$ 70 000
($1 459/м²)
У продажу двокімнатна квартира на Фонтані в ЖК Апельсин. Квартира розпланована в спальню, дитячу, кухню, спільний санвузол (ванна) та передпокій...
$ 58 000
($1 469/м²)
Підходить під держ.програми ,ваучер. У продажу 1 кімнатну квартиру в ЖК Апельсин/Приморський район міста Одеси!!! За плануванням: простора окрема кухня...
$ 90 000
($1 250/м²)
У продажу 3-кімнатна квартира з ремонтом та видом на море в ЖК "Апельсин" від СК "Будова" на Середньофонтанській/Бісквітний пров. Квартира...
($1 224/м²)
Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК Апельсин. Квартира знаходиться на 20 поверсі. Загальна площа 47,5м. У квартирі виконаний євроремонт, укомплектований...
$ 50 000
($1 129/м²)
1-кімнатна квартира в новому зданому будинку ЖК «Апельсин» (Будова) в центрі міста біля залізничного вокзалу. Загальна площа — 44,3 м², хороше правильне планування, є...
($1 478/м²)
2-кімнатна квартира в ЖК «Апельсин» на вул. Середньофонтанська від ЗК Будова. ЖК «Апельсин» - новий комплекс, який введений в експлуатацію...
$ 159 000
($1 748/м²)
ЖК "Апельсин". У продажу трьохкімнатна квартира з чудовим ремонтом. Укомплектована дорогою меблями та технікою. Новий ремонт виконаний в світлих тонах...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom