ДЕСЯТА ПЕРЛИНА
$ 100 000
($1 031/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
3 кімнатна квартира з видом на море в сучасному будинку на Марсельській. Три окремі кімнати, дитяча кімната поділена на дві...
$ 144 200
($1 400/м²)
Шикарна квартира – апартаменти з видом на море. Загальна площа 103 кв. м. У квартирі 3 спальні, кухня - їдальня...
$ 132 600
($1 288/м²)
$ 85 000
($924/м²)
До продажу пропонується трикімнатна квартира в Совіньйоні, в п'ятиповерховому будинку. Розташована на першому поверсі. Фасад утеплений з усіх боків. Три...
$ 150 000
($1 402/м²)
У продажу 3 к/кв в Черноморську, знаходиться на 1 поверсі п'ятиповерхового будинку, з окремим входом. Площа квартири 107кв.м, дуже зручне...
ARTVILLE
$ 47 300
($799/м²)
Продається однокімнатна квартира в ЖК Артвіль (Artville) у районі 7 км. Квартири здаються з ремонтом "під ключ" - покупець може...
$ 11 000
($183/м²)
Продається простора трикімнатна квартира у відмінному житловому стані. Кімнати роздільні, лоджія засклена, частково залишається меблі. Ванна, туалет, кухня облицювання. БЕЗ...
$ 42 000
($341/м²)
Цікава пропозиція нерухомості у найближчому передмісті селища Котовського. Село розташоване за три кілометри від міста, де розташована вся розвинена інфраструктура...
МАРІЇНСЬКИЙ
$ 60 000
($583/м²)
ЖК Маріїнський, смт Великодолинське. Супер планування - три окремі кімнати, кухня-вітальня 28 метрів, великий санвузол 8 метрів, просторий коридор-хол, два...
$ 25 000
($396/м²)
Пропонується трикімнатна квартира 63.2 кв. у передмісті Одеси. В п'яти хвилинах ходьби школа, дитячий садок, амбулаторія, супермаркети та ринок. Поруч...
$ 142 000
($1 101/м²)
Шикарна квартира – апартаменти з видом на море. Загальна площа 129 кв. м. У квартирі 2 спальні з вбиральнями, кухня...
ОЗЕРКИ
$ 55 000
($621/м²)
Пропонується трикімнатна квартира 82.1 у передмісті Одеси. За п'ять хвилин ходьби школа, дитячий садок, амбулаторія, супермаркети та ринок. Поруч зупинка...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom