$ 21 000
($296/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу 3-х кімнатна квартира на землі, біля моря, на вулиці Чорноморського козацтва. У квартирі є дві спальні (14...
$ 75 000
($544/м²)
М. Чорноморськ Пентхаус з терасою та видом на море! Загальна площа: 138 м2, Ціна договірна, житлова площа: 118 м2, спальня...
$ 25 000
($391/м²)
Терміново!!! Продаю свою квартиру в тихому і затишному місті Теплодар. Продаю свою трьохкімнатну квартиру в Теплодарі. На 6 поверсі, у...
$ 190 000
($1 728/м²)
Без комісії для покупця Є відеоогляд Продаж Пентхаусу в «Зелений Мис», Будинок Моцарт, 700м до моря Загальна площа: 110м2, два...
$ 71 000
($1 062/м²)
Простора 3-кімнатна квартира з капітальним ремонтом на Таїрова Пропонується до продажу велика, світла та дуже тепла квартира з продуманим плануванням...
$ 63 000
($970/м²)
Продам 3-кімнатну квартиру з капітальним ремонтом на 2-му поверсі Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. великий Г-подібний балкон із...
$ 66 000
($734/м²)
Район: Таирова ЖК: Таировские Сады Площадь: 90 м² Этаж: 8 из 24 Цена: 66 000 $ ⸻ Описание: • Правильная...
$ 58 000
($903/м²)
Предлагается 3-комнатная квартира в Киевском районе на самой востребованной улице — Академика Королева. Квартира в отличном состоянии. Продается с мебелью...
$ 72 000
($900/м²)
У продажу трьохкімнатна квартира в ЖК Посейдон, "Гефест". Вид на місто, бічний - море. Усі деталі за телефоном. ЖК Посейдон...
$ 91 000
($772/м²)
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира в новому цегляному будинку на вулиці Академіка Вільямса 56А. Будинок побудований з червоного кирпича. Площа...
$ 230 000
($2 191/м²)
Коли я знаю, що вигідно і де потрібно! Квартира в одному з найкращих малоквартирних житлових комплексів Одеси, підземний паркінг, ліфт...
$ 160 000
($1 356/м²)
Житловий комплекс на вул. Французький бульвар 22 належить до житла сучасного бізнес класу. Сучасний ЖК підключений до автономної системи опалення...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom