$ 221 000
($4 019/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продажа квартиры, ЖК Delmar, Драгомирова, Верхогляда Продаж квартири, ЖК Delmar, Драгомирова, Верхогляда Пропонуємо унікальну можливість придбати вишукану квартиру з ремонтом...
$ 1 350 000
($7 069/м²)
ПАНОРАМНА квартира в ЖК еліт класу "Signature"! - Башта 3 - 191 м2! Мечнікова 11а - Поверх 21/25 - Площа...
$ 218 900
($2 220/м²)
БЕЗ %%% ?️ Продаж 3-кімнатної квартири у ЖК “Новопечерський Квартал №5” | Фортечний тупик, 7б Пропонується простора квартира з продуманим...
$ 155 000
($2 385/м²)
2-кімнатна квартира в Голосіївському районі По вул. Семена Палія 30/7. В тихому зеленому місці до метро 10 хв пішки. Квартира...
$ 190 000
($2 174/м²)
Повністю обладнана для комфортного життя. Меблі та техніка.Три кондиціонери. На підлозі паркет. Є лоджія та два балкона з кухні та...
$ 270 000
($2 308/м²)
Лабораторная 8. Клубный дом на 36 апартаментов! Площадь: 117 м2 Этаж: 10 Современный Авторский Дизайн! Апартаменты укомплектованы брендовой мебелью и...
$ 375 000
($2 500/м²)
Продаж 4к-квартири вул. Саперне Поле, 3, ЖК Бульвар фонтанів, 150 м²...
($1 846/м²)
Простора та затишна квартира в центрі столиці. Євроремонт виконаний з якісних матеріалів, повністю мебльована та укомплектована необхідною побутовою технікою, неперевершений...
$ 815 000
($1 177/м²)
Ексклюзив! Єдиний представник власника. Продаж видового пентхауса з панорамою на центр Києва, по вул. Ковпака 17 Будинок, спецпроект 2001 року...
$ 450 000
($3 215/м²)
Продаж квартири, ЖК Аристократ, Коновальця Євгена, Печерськ Продажа квартиры, ЖК Аристократ, Коновальца Евгения, Печерск Продаж 4-к квартири в ЖК Бізнес...
$ 170 000
($2 049/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК бізнес-класу Edelweiss House, Печерськ Без комісії для покупця! ? вул. Звіринецька, 72 Простора 2-кімнатна квартира...
$ 215 000
($2 622/м²)
БЕЗ%%% ? Продаж 2-кімнатної квартири у серці Печерська Адреса: вул. Панаса Мирного, 14 | ЖК "Введенський" Площа: 82 м² |...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2