$ 420 000
($3 889/м²)
Площа загальна:
Продается стильный офис в стиле loft в жилом комплексе бизнес-класса на Печерске в ЖК "Новопечерская Липки" на улице Андрея Верхогляда...
$ 489 090
($3 830/м²)
В оренду пропонується комерційне фасадне приміщення на 1-му поверсі площею 127.7 кв.м.: без ремонту. Обговорюються ремонтні канікули. Розташування: ЖК Новопечерські...
$ 260 000
($3 467/м²)
Пропонується на продаж розкішне багатофункціональне фасадне комерційне приміщення площею 75 кв.м. на 1-му поверсі елітного ЖК «Бусов Хілл» за адресою...
$ 50 000
($556/м²)
Продається діючий бізнес - салон краси. Приміщення знаходиться на вулиці Драгомирова 15а в ЖК "Новопечерські Липки" на Печерську, на першому...
$ 320 000
($2 991/м²)
Пропонується до продажу офіс площею 107 м² у одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва — Новопечерські Липки. Високий 18 поверх...
$ 241 800
($3 900/м²)
Продаж комерційного приміщення в ЖК Новопечерські Липки, Печерськ, Київ вул. Андрія Верхогляда, 7ма черга *Площа: 62 м² *Ціна: 3ʼ900 $/м2...
$ 550 000
($6 875/м²)
Комерційне фасадне приміщення на 1-му поверсі площею 80 кв.м. Стан: без ремонту. Висота стелі 4 м. Розташування: ЖК Новопечерські Липки...
$ 889 650
($4 494/м²)
#20979 Пропонується приміщення площею 198 м.кв. під різний вид діяльності. Повний опен спейс. Комерційне приміщення в ЖК "Новопечерські Липки" ...
$ 360 000
($3 674/м²)
#28560 Продаж приміщення в найпрестижнішому житловому комплексі Києва - ЖК «Новопечерські Липки» (вул. Драгомирова, 7 черга). Можна заходити на ремонт...
$ 939 200
($4 004/м²)
Пропонується до продажу нежитлове приміщення в ЖК Новопечерські Липки (вхід з двору 16 будинка) по вул. Андрія Верхогляда 16, площею...
$ 150 000
($2 308/м²)
#RR15953 Продаж офісного приміщення 65 м² | Печерськ, вул. Андрія Верхогляда, Київ Офісне приміщення у престижному діловому середовищі Печерська —...
$ 900 000
($6 000/м²)
Пропонується на продаж екслюзивний офіс площею 155м2 з двома терасами загальною площею 200м2 з дизайнерським ремонтом. Офіс розташований на 30...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom