$ 1 200 000
($6 418/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж квартири, ЖК PecherSky, Болсунівська, Печерський Продажа квартиры, ЖК PecherSky, Болсуновская, Печерский Пропонується до продажу розкішний Пентхаус (187м2) з великою...
$ 610 000
($3 610/м²)
Пентхаус у ЖК "Новопечерські Липки" | Верхогляда, 17в Пропонується до продажу двоповерховий пентхаус у престижному житловому комплексі "Новопечерські Липки" —...
$ 26 000
($839/м²)
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Вудсторія , Дарниццького р-ну по вулиці Вінграновського .Квартира розташована на 15 поверсі , монолітно...
$ 105 000
($840/м²)
Без комісії для покупця Пропонується до продажу простора 4-кімнатна квартира з видом на ліс у сучасному ЖК Міністерський Переваги локації...
$ 129 000
($721/м²)
Продам пентхаус, ЖК Патріотика, Вижниця, Бориса Гмирі 22, моноліт, цегла, будинок Комфорт класу, 25-26/26, 179м2, 2 рівня, є техповерх, видова...
$ 61 900
($1 154/м²)
В продажі 1к квартира з РЕМОНТОМ! в ЖК Навігатор-2 , вул. Коноплянська, 22, Оболонь, ст.м. МінськаМожливий продаж за програмою ЄОСЕЛЯ...
$ 29 000
($936/м²)
Жк Десеянський Вул. ГЕРОЇВ ЕНЕРГЕТИКІВ 43 СТУДІЯ - 31м2 Є балкон сумісний санвузол Поблизу від нових будинків мешканці знайдуть необхідну...
$ 141 360
($2 400/м²)
Пропонується чудова сімейна квартира з універсальною прощею на 5 поверсі! Все продумано: велика кухня-вітальня, де можна збиратися сім'єю, дві розділені...
$ 179 900
($2 726/м²)
Сучасна, стильна квартира з дизайнерським ремонтом у ЖК “Варшавський Плюс” Адреса: вул. Європейського Союзу 53/46 Загальна площа – 66 м²...
$ 126 500
($2 433/м²)
Продаж.Вашій увазі пропонується видова квартира з авторським ремонтом в ЖК Варшавський плюс з двома повноцінними спальнями. Функціональне перепланування дозволяє використовувати...
$ 65 500
($1 724/м²)
проспект Любомира Гузара, 15 2022 року будинок зданний в експлуатацію Квартира має індивідуальне перепланування. Стан квартири - після будівельникі в...
$ 180 000
($3 158/м²)
БЕЗ Комісії! У продажу 1 кімнатна квартира з ремонтом 57м2 у житловому комплексі "Podil Plaza & Residence". Вид на Андріївську...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom