$ 350 000
($3 366/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж просторої трикімнатної квартири в ЖК White lines з ТЕРАСОЮ Площа: 103,74 м Поверх: 12 Планування: •Кухня-вітальня •Три окремі спальні...
$ 450 000
($4 839/м²)
Продаж світлої та просторої 2-х кімнатної квартири у житловому комплексі "Новопечерські Липки". Пропонуємо на продаж квартиру розташованому за адресою вулиця...
$ 700 000
($5 933/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж квартири Пропонуємо вашій увазі розкішну...
$ 128 000
($1 220/м²)
• Київ, Драгоманова, 40б, ; Серія Т4; стіни: керамзито-бетон; перекриття: залізобетон; поверховість: 16; кількість виходів: 1; гараж; транспорт: ст.М"Позняки"-10хв.; будинок...
$ 160 000
($2 667/м²)
Світла й затишна 2-кімнатна квартира у сучасному ЖК «Нова Англія», будинок «Нотінгем». Формат, який відразу закохує у комфорт. Площа: 60...
$ 146 500
($2 254/м²)
Продається 2-к квартира в закритому житловому комплексі комфорт класу Республіка (Respublika) від забудовника KAN. Адреса: вул. Братів Шеметів 10/8 Квартира...
$ 119 000
($1 767/м²)
Супер Пропозиція , Співпрацюємо , можливо під Є програми ПРОДАЖ 2 кімнатної Видової двосторонньої квартири в новобудові ЖК Вежа На...
$ 61 400
($1 498/м²)
Введено в експлуатацію. Продається 1к квартира у 3 черзі в комплексі комфорт класу ЖК Svitlo Park , Столичне шосе, 1б...
$ 138 000
($3 730/м²)
Пропонуємо вашій увазі стильну 1-кімнатну квартиру площею 37 м², розташовану на 7-му поверсі сучасного житлового комплексу "Республіка". Квартира з якісним...
$ 116 120
($2 323/м²)
Возможна продажа квартиры по программе Є Відновлення.Продам кв. ЖК Ликоград.50 м/кв. 12 этаж.Рудницького 3/7. Метро Васильковская. Кухня 14 м/кв. Квартира...
$ 165 000
($1 942/м²)
Максимовича Михайла (Трутенка Онуфрія), 3-Г, ЖК 4 сезони; Затишна квартира з ремонтом в класичному стилі. Комфортний 9 поверх. Функціональне планування...
$ 280 000
($2 000/м²)
Продажа квартиры, ЖК Лико Град, Вильямса Академика Продаж квартири, ЖК Ліко Град, Вільямса Академіка Пропонується до продажу 3 кімнатний ПЕНТХАУС...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom