$ 218 000
($2 795/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Оболонь-Скай» Адреса: Оболонський район, м. Київ Площа: 78 м² Поверх: 23 з 26 Без комісії...
$ 240 000
($4 706/м²)
Особливість цієї київської квартири, що вона знаходиться в єдиному житловому комплексі преміум-класу на Оболоні - Obolon Residences, з унікальною інфраструктурою...
$ 38 000
($946/м²)
Адреса: вул. Сім'ї Кульженка, 22; ЖК Полярис: секція 2; 9 поверх; введення в експлуатацію за планом – 2 квартал 2023...
$ 375 000
($4 839/м²)
Продаж 2-кімнатної ексклюзивної квартири в Печерському районі, вул. Ділова 1/2. Престижний ЖК Tetris Hall, центр міста, біля метро Олімпійська. Квартира...
$ 250 000
($4 033/м²)
Ваша мрія про життя у світі, де престиж не має компромісів, стає реальністю… У самому серці Печерська, на вул. Іоанна...
$ 260 000
($2 408/м²)
Продаж екслюзивної квартири, загальною площею - 108 м2 в історичному центрі столиці, Печерський район. Престижний житловий комплекс- Alter Ego, будинок...
$ 300 000
($3 334/м²)
Продаж 3к квартири, ЖК Аристократ, вул. Коновальця, Печерський р-н. Продажа 3к квартиры, ЖК Аристократ, ул. Коновальца, Печерский р-н. Продаж 3-кімнатної...
$ 376 300
($2 413/м²)
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж квартири Пропонуються на продаж 4-кімнатні...
$ 378 000
($2 800/м²)
Продажа квартиры, ЖК Richmond, Печерский р-н Продаж квартири, ЖК Richmond, Печерський р-н На подаж пропонується видова 4-к квартира в ЖК...
$ 720 000
($4 500/м²)
Нова 4-кімнатна квартира розташована за адресою: вул. Драгомирова, в чудовому ЖК «Новопечерські Липки». Загальна площа – 160 м2. Дизайнерський ремонт...
$ 490 000
($4 189/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК «Новопечерські Липки». Продається простора та світла 3-кімнатна квартира в престижному районі Києва. Поверх: 17 з...
$ 265 000
($4 395/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у ЖК Royal Tower Площа: 60.2 м² Планування: кухня-вітальня, окрема спальня, санвузол, простора гардеробна...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom