$ 445 000
($4 495/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Chicago Central House Київ, вул. Антоновича, 44 Бізнес-клас, центр міста Площа: 99 м² Поверх: 14/23...
$ 83 000
($1 239/м²)
Продається двокімнатна квартира в ЖК «Perfect town». Квартира з гарним плануванням. Стан - повністю побудований будинок, на етапі введення в...
$ 50 000
($1 064/м²)
Найкраща пропозиція! єОселя єВідновлення УБД постанова БУДИНОК в 2024р ЗДАНИЙ. Є можливість перепланувати у повноцінну ДВОКІМНАТНУ з двома ізольованими спальнями...
$ 86 000
($1 434/м²)
У продажі 2-к простора квартира, ідеального планування, загальною площею 60 м.кв.. Будинок Ньюкасл введений в експлуатацію та повністю заселяється власниками...
$ 168 000
($2 400/м²)
Продаж від власника. Двокімнатна квартира з роздільним плануванням 70 кв. м. на проспекті Лобановського, 144. 26 поверх з 26. Новий...
($4 428/м²)
Ця стильна дизайнерська квартира в стилі Loft площею 100 м² поєднує сучасні рішення та індустріальний шарм. Простора вітальня з високими...
$ 125 000
($2 050/м²)
ТОРГ!ТЕРМІНОВО! 2 кімнатна від власника У RYBALSKY/Рибальский/Рыбальский створено середовище, де кожен мешканець почувається захищено і спокійно. RYBALSKY — це не...
$ 218 000
($2 795/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Оболонь-Скай» Адреса: Оболонський район, м. Київ Площа: 78 м² Поверх: 23 з 26 Без комісії...
$ 240 000
($4 706/м²)
Особливість цієї київської квартири, що вона знаходиться в єдиному житловому комплексі преміум-класу на Оболоні - Obolon Residences, з унікальною інфраструктурою...
$ 38 000
($946/м²)
Адреса: вул. Сім'ї Кульженка, 22; ЖК Полярис: секція 2; 9 поверх; введення в експлуатацію за планом – 2 квартал 2023...
$ 375 000
($4 839/м²)
Продаж 2-кімнатної ексклюзивної квартири в Печерському районі, вул. Ділова 1/2. Престижний ЖК Tetris Hall, центр міста, біля метро Олімпійська. Квартира...
$ 221 000
($4 019/м²)
Продажа квартиры, ЖК Delmar, Драгомирова, Верхогляда Продаж квартири, ЖК Delmar, Драгомирова, Верхогляда Пропонуємо унікальну можливість придбати вишукану квартиру з ремонтом...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom