$ 240 000
($2 554/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаю 3-кімнатну квартиру з дизайнерським ремонтом без меблів по вул. Героїв полку "Азов" (колишня вул. Маршала Малиновського), будинок 8. 24/26-пов...
$ 86 700
($1 112/м²)
ОСТАННІ 2к квартири під єОселя! Допомога та супровід на кожному кроці угоди!В продажі 2к квартира з РЕМОНТОМ! в ЖК Навігатор-2...
$ 221 000
($4 019/м²)
Продажа квартиры, ЖК Delmar, Драгомирова, Верхогляда Продаж квартири, ЖК Delmar, Драгомирова, Верхогляда Пропонуємо унікальну можливість придбати вишукану квартиру з ремонтом...
$ 1 350 000
($7 069/м²)
ПАНОРАМНА квартира в ЖК еліт класу "Signature"! - Башта 3 - 191 м2! Мечнікова 11а - Поверх 21/25 - Площа...
$ 132 230
($2 151/м²)
61,5 м², Євро-2, одна з останніх квартир з популярним плануванням у Nordica Residence. Переуступка, 2 черга, здача — 2 кв...
$ 175 900
($1 999/м²)
Предлагается просторная двухкомнатная квартира в ЖК Новопечерская Вежа по ул. Бойчука 41-Б. Квартира расположена на 17 этаже, вид на Днепр...
$ 180 000
($3 273/м²)
В продажу дуже стильна 1-к квартиру, в центрі Києва, яка розташована в елітному ЖК «Новопечерська вежа» по вулиці Бойчука, 41...
$ 900 000
($4 839/м²)
Продаж 3к квартири в одному з найкращих будинків комплексу "Новопечерські Липки" за адресою Драгомирова, 9 який знаходиться поблизу всіх важливих...
$ 388 000
($3 104/м²)
3-кімнатна в Taryan Towers — майбутнє вже настало Живіть у хмарочосі нового покоління з панорамними вікнами, авторським дизайном і доступом...
$ 200 000
($2 470/м²)
Ексклюзивна пропозиція! 2-кімнатна квартира в престижному ЖК Greenville на Печерську Пропонується до продажу стильна 2-кімнатна квартира площею 81 кв.м на...
$ 371 880
($3 000/м²)
Продаж 3к-квартири вул. Іоанна Павла II, 12, ЖК Taryan Towers, 124 м² також є в наявності 100 - 120 м²...
$ 135 500
($1 887/м²)
Без комісійних! Продається 2-к квартира в ЖК "Nordica Residence” , вул. Залізничне шосе, 45А (Новопечерські липки), Печерський район. Перша черга...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom