$ 18 900
($730/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продам смарт квартиру від власника (переуступка) 25,9 м2 в клубному будинку біля метро Лісова. Розташована в зеленому районі Києва з...
$ 145 000
($1 698/м²)
Купити 2-кімнатну квартиру в Києві у ЖК бізнес-класу “Лазурний Блюз” (Дніпровський район, вул. Ованеса Туманяна 15А). Видова квартира з панорамою...
$ 43 110
($902/м²)
Продаж від власника по переуступці за ціною нижче забудовника, без додаткових платежів. Інвестиція, яка потребуватиме часу, оскільки роботи були призупинені...
$ 65 000
($1 250/м²)
Пропонуємо однокімнатну квартиру 52/17.79/15.1 пр-т. Бажана 17, ЖК «Olimpic Park», 24/28 поверхового будинку. Можна легко перепланувати у 2-кімнатну квартиру! Якісні...
$ 77 030
($1 315/м²)
Вас вітає особистий менеджер з нерухомості компанії РІЕЛ Ми працюємо з 2003 року та розуміємо, наскільки важливо знайти дім, де...
$ 195 000
($2 747/м²)
Пропонується на продаж 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі GREAT. ЖК GREAT ( Грейт) Будинок 2 Квартира з панорамнив видом...
$ 142 330
($2 847/м²)
Власник. Продам унікальний дворівневий невеликий пентхаус (Осокорська 2а). Висота стелі 5,7м. Площа 50м2. Повністю укомплектований для проживання. 1й рівень ...
$ 72 300
($1 123/м²)
ЖК Sister — 2-кімнатна квартира 64 м² Адреса: вул. Клеманська, 3, Дарницький район, м. Київ Забудовник: РІЕЛ (на ринку з...
$ 69 480
($891/м²)
Продається 2-кімнатна квартира. Новий цегляний будинок 2007. Бориспільска 26В. Поверх: 4/17 Площа: 78м² (житлова – 39 м², кухня – 13...
$ 120 000
($1 502/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Лебединий Дарницький район вул. Ревуцького,40-Г. Без комісії для покупця. Найкраща цінова пропозиція у цьому ЖК...
$ 75 010
($1 165/м²)
Вас вітає особистий менеджер з нерухомості компанії РІЕЛ Ми працюємо з 2003 року і добре знаємо, наскільки важливо знайти дім...
$ 73 000
($1 304/м²)
Власник! Продається 1-к квартира в ЖК "Great", Позняки, вул. Причальна, Дарницкий район, метро Осокорки. До вашої уваги 1 кімнатна видова...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom